На сучасному ринку покрівельних матеріалів представлена ​​величезна кількість всіляких покриттів, що відповідають самим останнім вимогам у сфері безпеки та пожежостійкості. Багато з цих матеріалів використовуються при покритті різних поверхонь будь-яких площ.

Наприклад, профнастил – досить зручний матеріал для швидкого і якісного монтажу, в разі, якщо ми розглядаємо роботу з залученням великої кількості техніки і робочих. Адже профлист покрівельний чимало важить і має значну площу; доставка його на дах будівлі – праця досить непростий і вимагає залучення відразу декількох чоловік. З великими зусиллями на дах профнастил доставляється, ціна таких зусиль – праця цілої бригади будівельників. А як бути, якщо ви працюєте один і вам не під силу найняти підсобників?

В такому випадку, вам краще підійде металочерепиця або м’яка покрівля. Справа в тому, що ці матеріали значно легше і можуть бути підняті на дах будівлі всього 1 людиною. Звичайно, це зажадає певних зусиль, але це, по крайней мере, можливо. Металочерепиця пурал, ціна якого досить невисока. Таку покрівлю легко монтувати і вона «прощає» помилки навіть початківця монтажника. Навіть якщо ви щось зробили не так, то завжди можна виправити становище і перевстановити потрібний елемент. Крім того, завжди можна «підкинути» на дах потрібну кількість матеріалу і це анітрохи не утруднить вас. Словом, така черепиця легка, надійна і не вимагає особливих навичок при монтажі.

Давайте тепер розглянемо гнучку покрівлю або, інакше кажучи – м’яку черепицю. Цей матеріал виробляється в рулонах і так само, як і металочерепиця, не вимагає значних зусиль по підняттю його до місця робіт. Відомі випадки, коли навіть 1 людина цілком справлявся з доставкою таких рулонів на дах. Так, можливо, що вам буде потрібно мотузка або інше пристосування для цього. Але, погодьтеся, що це краще, ніж наймати спеціальну техніку, адже вірно? Помилки недосвідченого монтажника черепиця і м’яка покрівля прощає, ціна її – досить демократична, а термін служби такого покриття – обчислюється десятиліттями. Словом, такий матеріал цілком підійде при покритті будь-яких видів поверхонь.

Так що обидва цих матеріалу цілком придатні для самостійного монтажу і цілком піддаються транспортування і доставку до місця проведення покрівельних робіт. Успіхів вам у будівництві!