Оздоблення в колоніальному стилі і стилі бароко використовувалося в середні століття для створення палацових приміщень. У нинішній час існують прихильники такого стилю, які прагнуть відтворити його у себе в будинку, тому готуються до проведення ремонтних робіт досить тривалий період.

В першу чергу цей стиль вимагає серйозних фінансових витрат, так як будь-який стиль минулого часу вимагає суворого дотримання всіх концепцій і будь-який відступ від правил може порушити конструкцію стилю, і в результаті може вийти абсолютно не той стиль, який планувалося створити раніше.

Для того щоб цього не сталося, варто спочатку ознайомитися зі структурою такого стилю і зробити обов’язковий фінансовий підрахунок. Адже якщо ремонтні роботи почнуться, то буде дуже шкода їх зупиняти через брак коштів.

Як і в стилі модерн, такі конструкції найкраще використовувати для зального приміщення, хоча спальня так само може виглядати в такому стилі цілком казково. Що стосується колірної гамми, то вітається вибір пастельних тонів, золотого і ніжно рожевих квітів. Що стосується покриттів, то для стін найкраще використовувати шпалери в стилі бароко, зараз досить легко знайти підходящі забарвлення в спеціалізованих магазинах, але, як правило, це задоволення досить дороге і проводиться італійськими дизайнерами. Аналогів поки помічено не було, але завжди варто запитати у консультанта, який ймовірно зможе запропонувати гідну альтернативу в разі наявності такої.

Для підлогового покриття все так же ідеальним варіантом буде служити плитка, в стилі бароко можна використовувати навіть темно-коричневий колір або відтінок шоколаду. Це виграшний варіант, який буде поєднуватися з золотистим або перлинно-рожевими шпалерами.

У цю ж концепцію добре вписується колоніальний стиль. З назви неважко здогадатися, які елементи передбачає цей стиль. Як правило, такий стиль передбачає використання гіпсокартону для створення колона по периметру стін, правда, в будівельних магазинах вже давно з’явилися і готові конструкції, які вимагають тільки фарбування.

Така конструкція підходить не тільки для обробки вітальні, але і спальня – цілком вдале приміщення, яке значно зміниться після завершення ремонтних робіт. Як підтримки стилю, найкраще використовувати ліжко з балдахіном. Таке доповнення зробить концепцію стилю міцнішою, і привнесе романтичний стиль і почуття дорожнечі. Хоча такий варіант абсолютно не є практичним, багато людей готові до створення додаткових незручностей завжди вибирають такий стиль для основи створення єдиної концепції стилю всіх приміщень в квартирі.