Влаштовуючи «глобальний» ремонт, ми замислюємося не тільки про ламінат, шпалери і плитку, але і про стелю. Варіантів матеріалу досить багато, але останнім часом все популярнішими стають саме натяжні стелі.

Прославилися своєю простотою у багатьох відношеннях, саме натяжні стелі мають безліч переваг перед іншими матеріалами і ось тільки деякі з них.

Говорячи про натяжні стелі, в першу чергу багато хто згадує простоту в монтажі, адже саме монтаж займає левову частку часу і часто виконується неправильно саме через складність в монтажі. Найчастіше, необхідно чекати коли шар штукатурки висохне і буквально сподіватися на те, що інші будуть сохнути швидше. Але така історія явно не про натяжні стелі, адже штукатурка для них просто не потрібна. Майстри завжди можуть зробити монтаж вашого натяжної стелі всього лише за кілька годин. Скільки коштує зробити натяжна стеля. Так як при монтажі не використовуються тверді матеріали, вам не потрібно турбуватися про нерівностях і тріщинах, адже з натяжними стелями це просто фізично неможливо.

Іншою перевагою є довговічність, адже натяжні стелі можуть прослужити вам близько 50 років, гарантія часто становить більше п’яти років. Але навряд чи вам доведеться скористатися гарантією, адже важливою перевагою є стійкість до вологи і пару. Така стеля можна встановлювати навіть у ванній, адже постійна вологість ніяк не відіб’ється на стелі.

Говорячи про вологу, варто згадати й іншу важливу крайність – вогонь. Можливо, поки що ви сумніваєтеся в тому, чи можливо монтувати такий вид стель на кухні, але сумніватися не варто, адже те, що він може бути причиною загоряння – це міф. Звичайно ж, в разі пожежі матеріал буде пошкоджений, але проблемою точно не стане.

Варто відзначити і податливість матеріалу, що дозволяє втілювати найбожевільніші варіанти дизайну і дивувати всіх своїм креативним мисленням.

Натяжні стелі – відмінний вибір для тих, хто хоче заощадити час і гроші, а дивовижні дизайнерські рішення змусять вас приємно здивуватися і зробити правильний вибір – вибір на користь натяжних стель.