До недавнього часу столярні вироби з ПВХ не були всім по кишені. Сьогодні ситуація інша – при виборі вікон всі замовляють вікна ПВХ. Вони стали частиною будівництва ще багато років тому, отримавши довіру споживачів.

Чому варто вибрати столярні вироби з ПВХ?

ПВХ краще дерев’яних віконних рам через необхідність постійного догляду за деревиною. Термін служби столярних виробів з ПВХ складає більше 10 років, і споживачі мають можливість уникати заміни вікон і повторної фарбування. Єдине обслуговування, в якому потребують ПВХ – це прибирання. Столярні вироби з ПВХ надійні і не деформуються. Високоякісна фурнітура дозволяє легко відкривати частини, що відкриваються. Через свого герметичного з’єднання столярні вироби не допускають проникнення вологи або пилу. Щоб максимізувати якість столярних виробів, матеріали, з яких він буде проводитися, повинні бути прийняті до уваги. Матеріали класифікуються за класами: А і В. Клас А дорожче, але і краще. Вони мають тепло- і звукоізоляційні властивості.

Вибір скління

Наступним важливим кроком є ​​вибір склопакетів. Їх вибір складається зі звичайних білих стекол і більш дорогих енергозберігаючих властивостей. Більшість споживачів вважають за краще енергозбереження, тому що вони розуміють, що якість теплоізоляції залежить від скла. Скло різної товщини забезпечують більш високу ступінь теплоізоляції, і багато клієнтів звертають увагу на зовнішній вигляд, маючи в наявності різні колірні відтінки. На додаток до кольору скла покупці можуть вибрати колір для столярних виробів – від стандартного білого до штучного дерева або однотонного кольору. Столярні вироби можуть бути пофарбовані лише з одного боку. Крім того, важливо, щоб віконні рами вписувалися в інтер’єр вашого будинку, що допоможе зберегти загальний вигляд кімнати.

Сьогодні існує більш широкий спектр дизайнів, що дозволяють зберегти оригінальний і автентичний зовнішній вигляд вашого будинку, а також заощадити енергію. Слід пам’ятати, що фіксовані скла важко розбити в особливих або критичних обставинах, тому рекомендується мати більшу кількість вікон, які можна використовувати в разі аварії, інциденту і т. д. Це потрібно за законом, особливо для кімнат на верхніх поверхах або в мансардних кімнатах, які підходять для проживання. Найбільше загрожують грабежі і крадіжки зі зломом на першому поверсі. У таких випадках бажано мати антиблокуюча обладнання, яке має набагато більший захист. Багато клієнтів звертаються до найдешевшому пропозицією. У цих випадках, однак, вони повинні бути готові отримати менший коефіцієнт ізоляції і міцності.