Важливою складовою будь-якого будинку є опалювальна система. Радіатори або батареї не тільки повинні виконувати функції нагріву приміщення, а й також виконують декоративні функції, прикрашаючи собою, інтер’єр кімнати, де вони встановлюються.

Для того щоб встановити трубчасті радіатори необхідно знати кілька нюансів. Встановлюючи даний вид батарей в квартирі, необхідно розрахувати кількість потрібних для цього трубок. Для того щоб правильно розрахувати радіатори, необхідно брати до уваги, куди конкретно виходять вікна і стіни квартири, чи є в кімнаті ніша. Наприклад, якщо в кімнаті є дві стіни і два вікна, які виходять на вулицю, то важливість додаткового теплового забезпечення підвищена до 30 відсотків. Для порівняння можна визначити, що вікна, які виходять на північну сторону, мають потребу на 10 відсотків. На даний фактор необхідно звертати свою увагу при здійсненні збирання батареї і бажанні отримати велику кількість тепла в приміщенні.

Віддаючи переваги до трубчастих радіаторів, власник встає на сторону чистоти і порядку в будинку, а також зручності, довгого терміну служби. У кімнаті повітря завжди добре прогрітий, але при цьому не порушує необхідний режим вологості.

Одним з важливих критеріїв при виборі радіатора є в першу чергу поєднання його функціональності і візуального оформлення. Можна часто побачити, що після установки радіаторів, люди зашивають їх гіпсокартоном або дерев’яними екранами, вся справа в тому, що вони не вписалися в інтер’єр і дизайн кімнати, в яких їх встановлювали. Як визнано, що найбільш непоказними є чавунні батареї, але навіть вони при правильному оформленні можуть виглядати стильно і практично. Схем для того щоб підключити радіатори велика кількість, вони можуть бути однотрубними або двотрубними, з нижнім або верхнім приєднанням труб. Після того як було вибрано місце для установки радіатора, він кріпиться за допомогою кронштейна, виходячи від моделі, а після починається підводка трубопроводу. Важливим нюансом є той факт, що при кріпленні і підключенні приладу необхідно передбачити можливість доступу до вентилів і місцем стикування.