Рушникосушки є дуже важливою деталлю будь-якої житлової квартири. Без цих приладів в житті людей виникає дуже багато різних проблем, що заважають комфортному і спокійному життю.

Чим же так корисні ці пристрої і в чому полягають їх функції? Як правило, дані девайси встановлюються у ванній кімнаті, і їх основним завданням є сушка мокрих речей таких, як наприклад рушники.

Однак крім цієї основної функції вони допомагають підтримувати в тій кімнаті, де встановлені певний температурний режим, регулюючи при цьому необхідний рівень вологості.

Форми полотенцесушітелеймогут бути самими різними, тому їх можна підібрати з урахуванням розміру кімнати, що дасть можливість використовувати мінімальну частину житлового простору. Так само чималу роль відіграє зовнішній вигляд рушникосушки, адже саме він допоможе гармонійно вписати прилад в загальний інтер’єр ванної кімнати, або кухні.

На щастя на ринку цих виробів існує досить широкий асортимент, що дозволяє задовольнити найвишуканіший смак будь-якого споживача. Їх форми можуть бути самими різними від строго геометричних до химерно вигнутих контурних абрисів, які враховують будь-кімнатний дизайн.

Це те, що стосується зовнішнього вигляду полотенцесушителей. Що ж стосується пристрою, то за принципом дії вони діляться на три категорії, електричні, водяні і комбіновані.

Найбільш універсальними є електричні. Вони являють собою звичайний тен, поміщений в металеву трубку або кожух, тому їх, можна легко переносити з місця на місце, що є безперечною перевагою.

Більш стаціонарними є водяні пристрої вони, як правило, підключаються до труб, по яких циркулює гаряча вода, в зв’язку, з чим їх установка або перенесення вимагає певних зусиль.

Плюс їх у тому, що вони використовують гарячу воду, яка вже оплачена, що природно економить кошти. Однак при відключенні гарячої води, або парового опалення, такого типу рушникосушки працювати не зможуть.

Найбільш ефектною конструкцією подібних пристроїв, є їх гібридна форма, що поєднує електричний і тепловий принцип роботи. Встановивши такий полотенцесушитель у себе вдома можна бути впевненим в тому, що він не підведе в будь-який час року.

Крім того, всі ці описані пристрої забезпечені терморегулятором, що дозволяє виставити потрібну температуру, після досягнення, якої він відключить полотенцесушитель. Таким чином, обслуговування даних приладів не вимагає ніяких додаткових зусиль від їх власників.

Корпус полотенцесушителей виконаний з антикорозійних матеріалів, що дозволяє їх використовувати протягом дуже тривалого часу, протягом якого вони будуть надійно служити своїм господарям.