Водні процедури – невід’ємна частина нашого життя. Вони безпосередньо впливають на здоров’я людини її самопочуття. Виходячи з ванної кімнати, ми відчуваємо себе оновленими, відпочившими і чистими.

Щоб відчути всю красу і корисність водних процедур, необхідно подбати про комфорт.

В даному випадку мова піде про ванну, адже саме вона є головним атрибутом душової кімнати.

Сьогодні елемент інтер’єру представлений в різних моделях, виготовлених з акрилу, сталі, куарила, чавуну, дерева.

Відрізняються вони між собою не тільки формою, розмірами, а й функціональністю.

Перший претендент на вибір – сталева ванна. Як правило, її вага становить приблизно тридцять кілограм. Здатність резервуара утримувати тепло багато в чому залежить від товщини стінок. Якщо вона менше 3,5 мм, тоді підвищується ймовірність деформації емалі при наборі води.

До мінусів можна віднести і надмірний шум, що виникає при попаданні рідини в резервуар. Є два способи приглушення звуків: «посадити» ємність на половину в пісок, або закласти зовнішню її сторону монтажною піною. Вони також забезпечать «збереження» тепла.

Класичний варіант – чавунна ванна. Естетична привабливість, комфортна експлуатація забезпечується за рахунок верхнього шару основи, він покритий або акрилом, або емаллю. Чавунні ванни стійко переносять перепади температур, завдяки чому термін їх служби обчислюється десятками років.

Багатьох бентежить вага резервуара, він досить важкий. Однак розглядати даний показник необхідно як перевага, а не як недолік. Саме значну вагу забезпечує ванні міцність, надійність і стійкість.

Краще за всіх утримують тепло акрилові ванни. Охолодження води відбувається в такому співвідношенні 1:30 (градус, хвилини). Додаткові плюси у вигляді зручної експлуатації і привабливого дизайну забезпечили акрилової ванні високий попит на ринку продажів.

Навіть в тому випадку, якщо пошкодиться поверхню резервуара, відновити її буде нескладно. Дефектний ділянку реставрують наждачним папером.

Особливою міцністю відрізняються акрилові ванни. Завдяки даним якості, продукція все частіше і більше знаходить своїх покупців. Всі вироби з даного матеріалу мають гладку поверхню, яку пошкодити практично неможливо.

Ванни з дерева воістину оцінить той, хто вважає за краще бачити в інтер’єрі своєї квартири тільки екологічно чисті матеріали. Завдяки спеціальній обробці, резервуар володіє високими експлуатаційними якостями, а дизайнерський підхід забезпечує декоративність.