Будь-яке пластикове вікно можна доповнити москітною сіткою. Така конструкція дає можливість захиститися від настирливих комах та негативних погодних факторів.

Якісна москітна сітка на пластикові вікна запропонована у продажу в найширшому асортименті. Розберемося з особливостями вибору виробу докладніше.

Москітна сітка, доповнена липучкою

Це найбільш доступний за вартістю виріб. Встановити та зняти сітку такого типу максимально легко. У складеному вигляді конструкція займе мінімум місця, тому ви легко приберете її на зберігання на зиму. Але термін служби москітної сітки на липучці не перевищує року, тому готуйтеся часто купувати новий виріб.

Рамкова москітна сітка

Недорога конструкція відрізняється максимальним рівнем надійності. Головне, щоб ви встановили москітну сітку навесні. Не забувайте чистити її від пилу, тому що осередки досить швидко забруднюються. Рамка з натягнутою на неї сіткою проста в питаннях монтажу, тому з проблемами та складнощами ви точно не зіткнетеся.

Ролетна москітна сітка

Це варіант, який відрізняється максимальною зручністю у процесі експлуатації. Сітка надійно закриє отвір вікна, але її можна зрушити вгору, якщо виникне потреба у звільненні віконної конструкції. Мобільність виробу висока, його можна перевозити в невеликій сумці, тому що у складеному стані воно займає мінімум місця. Крім цього, ви можете не прибирати москітну рулонну сітку на зиму, адже вона стійко витримає випробування негативними температурами.

Розсувна москітна сітка

Така сітка зрушується не вгору, а убік. Принцип її функціонування нагадує роботу шафи-купе. Важливо правильно встановити напрямні, якими буде пересуватися сітка. Вироби підходять не лише для вікон, а ще й для дверей, які ведуть на балкон. При великій площі скління доречне використання сіток-плісе, адже вони добре справляються зі своїми основними функціями.

Москітна сітка, оснащена петлями

Сітку можна відчиняти так само, як і звичайні двері. Стрічкові магніти забезпечать максимально щільний притиск виробу. Користуватися сіткою легко, вона дозволяє розвантажити отвір, якщо потрібно наповнити приміщення великою кількістю світла або повітря. Однак важливо передбачити вільне місце, яке потрібне для відкривання такої конструкції.