Двері з металу високої якості є найкращим рішенням для захисту вашого будинку від незаконного проникнення небажаних гостей, від несприятливих погодних умов і протягів. Але невірний монтаж дверей зіпсує всі можливі переваги будь-якої моделі. Встановлення дверей слід довірити майстрам своєї справи, які володіють великим досвідом в цій галузі. 

Процес монтажу двері вимагає повної уваги і повної віддачі. Майстер, який не має належного досвіду роботи в установці дверей, може порушити технічні особливості і складні дверні механізми. Внаслідок чого можуть виникнути: протяги, труднощі з відкриттям і замиканням дверей, швидке зношування дверних петель, скрипи і різні перекоси конструкції. Все це не тільки буде псувати кожен ваш день, але і може послужити на руку зловмисникам. А також є ризик просто не потрапити в квартиру через порушення механізму замка.

Щоб заощадити, багато хто намагається самі встановити куплені двері. Найчастіше це не увінчається успіхом, особливо якщо ви не маєте спеціальних знань і навичок монтажу. Виправлення всіх зроблених помилок, в момент установки двері, влетить вам у копієчку. Така економія сумнівна. А також не варто розділяти постачальника двері і фірму, яка її встановлюватиме. Так як вже в процесі користування можуть призвести до її пошкодження і буде складно визначити з чиєї вини вони викликані, неякісним виробником або невдалим монтажем.

Також варто відзначити, що далеко не всі стіни зможуть витримати масу дверної конструкції. Як правило, для стін, що мають товщину менш ста п’ятдесяти міліметрів і складаються з нетривких матеріалів, слід посилити дверні лутки або краще підібрати біліше легку модель. Головне – не ігноруйте поради майстра і прислухайтеся до того що він говорить. Правильно встановлені двері не повинні скрипіти, в закритому положенні повинна щільно прилягати до коробки, а механізм замка повинен вільно ходити без будь-яких ускладнень.