Будинок з натурального дерева – це найкращий варіант для комфортного життя. Матеріал екологічно чистий, має красиву текстурою і виглядає дорого. Для спорудження будинку його вибирають з-за користі для здоров’я, функціональних і естетичних якостей.

Користь для здоров’я людини

Дерево – екологічно чистий матеріал, який не виділяє в навколишнє середовище токсичних матеріалів. Його текстура володіє натуральним обміном повітря, за рахунок чого в приміщенні постійно свіжо. Дерево підтримує оптимальний рівень вологості. Для того, щоб заказать проект деревянного дома, переходьте за посиланням.

Стіни з кедра, сосни, ялини та інших порід дерева виділяють фітонциди – речовини, які знищують мікроби. Вони знезаражують і іонізують повітря. Чисте повітря справляє позитивний вплив на тонус організму:

  1. Покращує сон;
  2. Нормалізує артеріальний тиск;
  3. Позитивно впливає на нервову систему;
  4. Підвищує працездатність.

Жителі дерев’яних будинків від компанії “Студія клеєного Бруса” менше хворіють респіраторними захворюваннями і менше втомлюються.

Ефірні масла і приємний аромат позитивно позначаються на психічному стані. Зовнішній вигляд деревини також викликає приємні асоціації, створює затишок і дозволяє себе краще почувати.

Функціональні якості

Дерево – гнучкий матеріал. Обробляється антисептичними складами, за рахунок чого не піддається впливу цвілі і мікробів. Матеріал міцний і має гарні звукоізоляційні властивості.

Перевагою дерев’яних будинків є їх вартість. Побудувати дачу з клеєного бруса дешевше, ніж із цегли. Будинки будуються швидко. Об’єкт до 300 квадратних метрів можна звести за місяць.

Дерево відмінно зберігає тепло, через що взимку в ньому тепло. Влітку стіни «дихають», створюючи ефект кондиціонування. Незалежно від погоди в будинку завжди буде комфортно і затишно.

Естетичні якості

Будинок з дерева – це красиво. Текстуру натурального матеріалу важко зімітувати. Натуральне дерево володіє особливою структурою, яку легко виділити серед інших.

Незважаючи на типову для дерева структуру, матеріал гнучкий і обробляється різними способами. За рахунок чого можна втілити в життя практично будь-яку дизайнерську ідею.

Деревина – це порівняно дешевий, міцний і красивий матеріал, який володіє безліччю позитивних якостей. Побудувавши будинок з дерева, ви забезпечите здорове і довге життя для сім’ї!