Хвіртки з металу для паркану є найбільш популярним варіантом огорожі для приватних будинків.

Завдяки практичності, довговічності і візуальної привабливості дані вироби вважаються дуже затребуваними на внутрішньому ринку. Однак для отримання всіх перерахованих властивостей важливо вміти вибирати готові огороджувальні конструкції з урахуванням технічних і візуальних параметрів.

Особливості виготовлення конструкцій

Велика кількість огороджувальних виробів виготовляється за класичною схемою, де використовується основна рухома частина і несучі стійки. Простий варіант хвіртки являє собою конструкцію з двома стовпами і однієї цільної стулки, яка обладнується замком. Вироби можуть мати додаткові декорації у вигляді окремих елементів ковки. Дорожчі металеві хвіртки для забору комплектуються цільними елементами в художньому стилі. Такі моделі мають досить складний візерунок, який підкреслює індивідуальність. Бюджетні варіанти виготовляються з профілю. Профільований лист певного кольору вважається найбільш оптимальним як для приватних будинків, так і для дач. Для виготовлення хвірток застосовуються вбудовані замки. В естетичних цілях конструкції позбавлені звичних петель під замок.

Вибір

При виборі огороджувальних конструкцій слід звертати увагу на дизайн. При наявності забору на ділянці хвіртки повинні відповідати стилю. Також важливо враховувати габаритні розміри виробів. Не повинно бути відмінностей по висоті. При цьому ширина підбирається з урахуванням особистих переваг. Слід виділити кілька основних нюансів підбору:

  • матеріали виготовлення;
  • габаритні розміри виробів;
  • стиль і дизайн конструкцій;
  • варіант використовуваної фурнітури;
  • спосіб виготовлення (на замовлення або стандарт).

З огляду на перелічені особливості можна регулювати кінцеву вартість. Важливо відзначити, що деякі фірми на внутрішньому ринку займаються виготовленням конструкцій під замовлення. В такому випадку можна самостійно вибрати потрібний дизайн і матеріали. Індивідуальне виготовлення вигідно тим, що при установці не потрібно здійснювати підгонку виробів під конкретний проріз.