Ковролін довго служить і виглядає чудово, якщо за ним правильно доглядати, вчасно чистити і видаляти бруд, плями. Самостійно це робити дуже важко, краще звертатися в клінінгову компанію. Давайте поговоримо про ковролін докладніше, щоб розібратися, як його приводять в порядок.

Переваги професійного чищення ковроліну

 1. Спеціально навчені експерти. Кожен співробітник клінінгової компанії пройшов навчання і отримав великий досвід. Ви можете довіритися цим людям, якщо це сумлінна компанія.
 2. Ваше майно буде збереженим. Коли співробітники фірми https://uborka24.com.ua/dnepr/himchistka/himchistka-kovrov-i-kovrolina працюють у вас в квартирі, вони дбайливо ставляться до будь-якого вашого майна, адже вони матеріально відповідальні.
 3. З вами працює менеджер. Кожен клієнт може консультуватися з менеджером, закріпленим за ним. Така модель передбачає відмінну якість обслуговування, індивідуальний підхід до роботи.
 4. Першокласне прибирання у вашому домі. Хороші клінінгові компанії гарантують високоякісне обслуговування, так як звикли працювати сертифікованими хімікатами, користуватися професійним обладнанням.
 5. Ви не витрачаєте час на прибирання, можете присвятити його чого завгодно. Поки ви займаєтеся іншими більш важливими справами, клінери працюватимуть і наводити у вас вдома або в офісі чистоту.
 6. Повне збереження і захист покриття. Ковролін чистять глибоко, при цьому структура ворсу не страждає. Після обробки покриття буде виглядати як новий.
 7. Прийнятні ціни. Сучасні компанії з професійного прибирання приміщень намагаються залучити клієнтів і піклуються про них, виставляючи привабливі ціни. Замовляти такі послуги дуже вигідно.

Як професіонали чистять ковролін

 • Спочатку аналізують обсяг роботи і виявляють характер забруднень. На основі цього вибирають спосіб і необхідні препарати для чищення.
 • Клінери видаляють максимум 90% бруду. Як правило, ковролін чистять раз на місяць. Такий підхід продовжує експлуатаційний термін покриття, і гарантує, що в приміщенні буде чистота.
 • Сьогодні актуальна вакуумна, волога і суха чистка ковроліну. Додатково замовляють захисну обробку, ароматизирующие просочення, обробку антистатиком.
 • Сухий спосіб чистки – очищення прибирає бруд, пил. Спочатку потужний пилосос забирає основні забруднення. Далі наноситься спрей. Потім наносять спеціальну піну, її прибирають миючої машиною. Далі може бути зроблена вакуумна чистка.
 • Набагато краще працює волога чистка. Чистять склади видаляють найрізноманітніші типи забруднень. Це відбувається дуже швидко. Ворс не пошкоджується хімікатами.