Спеціальні технології виробництва цього підлогового покриття дають можливість зробити його більш міцним і стійким до механічних пошкоджень.

Виробники домагаються цього за допомогою якісного виконання всіх процесів обробки. Найважливішим фактором виробництво паркетної дошки є спеціальне розташування шарів деревини, яка не дозволяє дошці деформуватися і розшаровуватися. Створення особливого унікального зовнішнього вигляду цього виробу виробник домагається за допомогою нанесення на його поверхню спеціального нешкідливого лаку. Він витончено підкреслює текстуру натуральної деревини і дозволяє в повній мірі розкрити справжню глибину насиченого кольору. Крім всіх цих естетичних якостей лак сприяє захисту поверхні від різних подряпин і механічних пошкоджень. Паркетна дошка, якій досить прийнятна по відношенню до високої якості, після подібної обробки ставати ідеальним доповненням до дизайну будь-якого інтер’єру.

Ламінат або паркетна дошка? Перед таким вибором виявляються багато людей, які планують поміняти покриття для підлоги в своєму будинку. Обидва види цілком прийнятні за вартістю і порівняти за зовнішнім виглядом і якістю, тому визначитися, що ж все-таки придбати, можна тільки володіючи повною інформацією.

І ламінат, і паркетна дошка є штучні покриття для підлоги, що складаються з декількох шарів. Якщо у випадку з паркетною дошкою цих шарів за все три, то в ламінаті їх число варіюється. Наприклад, ламінат містить до шести різних верств, починаючи зверху – захисний, декоративний, плівковий, що несе, основний і підкладка. Від кількості шарів і функцій, які вони виконують, залежать експлуатаційні характеристики підлогового покриття, а також його вартість.