Важливою складовою в будь-якому серйозному ремонті є вибір покриття для підлоги. І це тільки на перший погляд здається, що прийняти рішення легко, на ділі виявляється все складніше.

Лінолеум, навіть в його сучасному вигляді, багато хто не сприймає серйозно, килимове покриття не скрізь доречно, а “красень” паркет вимагає серйозних фінансових вкладень.

Оптимальним рішенням у таких випадках є демократичний і естетично привабливий паркет. Він зручний, ефектний і прослужить досить довго (мова в даному випадку про якісному матеріалі).

Щоб вибрати гідний ламінат враховуйте сукупність кількох чинників:

  • виробника;
  • вартість;
  • вологостійкість;
  • зносостійкість;
  • ударостійкість;
  • дизайн.

Придбати ламінат ви можете на сайті спеціалізованого інтернет-магазину. Інтернет-магазини пропонують це підлогове покриття в широкому асортименті. Після замовлення вам не доведеться довго чекати, так вся лінійка декорів є в наявності на складі в досить великих обсягах.

Зносостійкість ламінату

Клас ламінату інформує покупця про те, наскільки довго зможе прослужити покриття в тих чи інших умовах, тобто про його зносостійкості.

Класи покриття з маркуванням 21-23 поступово відходять у минуле і вже рідко хто зупиняє на ньому свій вибір. І для будинку, і для комерційних приміщень все частіше люди вибирають з класу “30-ки”.

На думку фахівців обробників, для квартири або будинку оптимальним за якістю і за вартістю є ламінат 32-33 класу. Гарантія на такі покриття від виробників становить 10-20 років, але за фактом служить він і набагато довше.