Килими є важливою частиною інтер’єру багатьох житлових приміщень. Вони зберігають тепло, створюють затишок і сприяють поліпшенню шумоізоляції в приміщенні. Бельгійські килими довгий час лідирують серед інших представників завдяки своїм унікальним якостям.

Переваги бельгійських килимів

Ці килими по праву вважаються самими розкішними з усіх наявних на ринку. Бельгійські килими відрізняються унікальним якістю і служать довгі роки. Власники таких килимів відзначають їх неймовірну зносостійкість, унікальну красу і здатність надати навіть самому непримітному приміщенню шарм і чарівність. Окрім краси, дані килими містять в собі практичність і при правильному і належному догляді збережуть свій привабливий вигляд і функціональність на довгі роки.

Зверніть увагу, що якщо вас цікавить бурение скважин на воду, вам варто завітати на сайт heat-house.ua просто зараз.

Види бельгійських килимів

Найпопулярнішими є килими, в складі яких є віскоза і шерсть. Завдяки вмісту в виробі віскози, вдається досягти високої зносостійкості килима, що дуже важливо для споживача.

Килими, в основі яких чисте вовняне сировину, примітні своєю красою. Це більше декоративний інструмент інтер’єру, ніж практичний. Такі килими екологічно чисті і за зовнішнім виглядом нагадують вироби з шовку. Вони відрізняються м’якістю, не накопичують статичну електрику, допомагають зберігати тепло в приміщенні.

Вироби з акрилу стали популярними зовсім недавно. Цей матеріал хоч і є штучним, але не заважає готовому виробу виглядати шикарно і дорого. На дотик вони дуже схожі на шерсть, а за технічними характеристиками навіть перевершують цей матеріал.

Килими з віскози рекомендуються для приміщень з високою прохідністю, наприклад, виставкових залів або прихожих. Вони відштовхують вологу, доступні за ціною, стійкі до зносу, тому зберігають пристойний вигляд через роки експлуатації. Також цей матеріал не накопичує пил, що дуже важливо як для зовнішнього вигляду виробу, так і для здоров’я оточуючих людей в приміщенні.

Килими виду “бельгійський гобелен” вважаються унікальними і прирівнюються до творів мистецтва. Вони виготовляються з самих різних матеріалів, на розсуд замовника. Для отримання об’ємних картин і малюнків використовуються нитки різної товщини. Таке полотно примітно тим, що за ним дуже легко доглядати і воно спокійно переносить прямі сонячні промені.