Раніше величезні, пишні штори вважалися чимось розкішним.

Це дійсно цікаво, так як бароко і пізні епохи були всі в цьому. Чим більше штори, тим багатшими будинок, квартира, палати і так далі. Насправді, така тенденція активно витіснялася в Європі і Сполучених Штатах Америки через незручність.

Взагалі, штори мають масу недоліків. І в Радянському Союзі багато любили штори. Вважалося почесним купити дорогі, гарні штори, які відрізнялися неймовірною наляпісто і величезною кількістю взагалі незручних функцій. Наприклад, вони просто займають місце в квартирі або будинку. Вони можуть з’їсти до десяти відсотків всієї кімнати, з огляду на те, що до них, зазвичай, взагалі не підходять, так як можна просто їх порвати, забруднити і так далі. Багато в чому це пов’язано з тим, що існує величезна кількість штор роблять з дуже мазких і нетривких матеріалів. Найцікавіше те, що штори, найчастіше, взагалі не виконують ніякої функції. Вони навіть не закривають приміщення від сонця і потрібні для «краси». Їх зараз і на території Співдружності Незалежних Держав поступово витісняють функціональні і зручні жалюзі. Вони, до речі, коштують зараз абсолютно не дорого.

Якщо ви хочете придбати жалюзі, вам варто вибирати максимально якісного виробника, так як існує маса низькопробних компаній по виготовленню такого роду захисту від сонця. Але вам доступний вибір жалюзі день ніч по посиланню. На сайті ви можете знайти величезну кількість якісних, довговічних моделей, які відрізняються цікавим зовнішнім виглядом і великим набором функцій. Це дозволяє вам без будь-яких проблем здійснювати планування освітлення в приміщенні.

Чому варто купити ролети день-ніч?

  • Місце на підвіконні. Багато хто знає, що таке, коли не можна поставити навіть горщик з квітами, так як він може впасти і забруднити штори. Але при наявності жалюзі, ви можете без проблем звільнити підвіконня і ставити там все, що хочете.
  • Можна заводити домашніх тварин. Собаки і коти дуже люблять зривати штори. Для них це весела забава, яка просто не може бути нічим обумовлена. АЛЕ жалюзі все одно на спроби кішок або собак зірвати їх і вони будуть цілими і неушкодженими.
  • Їх легко обслуговувати. Не потрібно постійно їх прати, прасувати і так далі. Досить просто раз на місяць протерти все вологою або сухою ганчіркою з\без миючим засобом і цього вистачить для підтримки їх в хорошому стані.