Горщик необхідний для того, щоб занурити в нього ґрунт, без якого домашня рослина просто загине.

Однак основною функцією горщика є декор, так як квітка і його горщик, зазвичай, сприймаються як єдине ціле, а значить, він повинен ідеально відповідати рослині і виглядати дійсно красиво. Якщо говорити про відповідність, то тут мова йде не тільки про візуальної та естетичної складової процесу. Як відомо, горщики для квітів вибираються так, щоб рослини відчували себе в них максимально комфортно. Якщо у рослин слабка коренева система, як, наприклад, у ліан, то для них досить буде миски, а не повноцінного горщика. Пальми вимагають дійсно величезних горщиків, які часом можуть бути схожі на невелике відро.

Горщик – елемент дизайну, який повинен грамотно вписуватися в існуючий інтер’єр. Важливо відзначити, що перед тим, як новий горщик буде створений, його проектує група художників, яка підбирає найбільш ергономічну і цікаву форму. Після того, як заготівля виходить з-під гончарного круга, її обпалюють і розписують унікальними візерунками, які після доповнюватимуть і підкреслювати красу вашої домашньої клумби.

Ковані меблі в спальні

Дерево завжди вважалося самим затребуваним і “самим натуральним” матеріалом. Під час обговорення будівельної сировини, слово «природний» завжди асоціювалося саме з деревиною. Дійсно, дерево володіє масою позитивних якостей, які не змушують сумніватися в собі, але повірте, це не єдиний матеріал, який зможе вразити вас. Метал досить давно використовувався в меблевому виробництві, саме він допомагає відтворити найдавніші напрямки в дизайні.

Оригінальні і довговічні ковані ложа можуть стати чудовою прикрасою вашої спальні. Нехай тільки хороші сни приходять до вас, коли ви будете засипати між кованих ліан, стебел і візерунків.