На сьогоднішній день існує безліч варіацій міжкімнатних дверей, проте, жодна з них не може замінити унікальні вироби з масиву дерева.

І мова тут йде не тільки про красу і неповторність структур істинного дерева, що безперечно є великим аргументом, а й велику користь в споживанні і своєрідності процесу виробництва.

Жодного ідентичного щільна, натуральність і екологічно чиста деревина – ось, що дає природа і оформляють фахівці. І повірте, дізнавшись про користь даної вичинки, Ви зрозумієте чому такі ціни на міжкімнатні двері з масиву більш ніж виправдані.

Переваги дверей з масиву:

  • міцність і тривалий термін експлуатації;
  • вологостійкість;
  • тепло- і звукоізоляція;
  • витривалість до різких перепадів клімату;
  • різноманітність палітри і краса текстур;
  • естетична цінність полотна.

Характеристики деревини: чому віддати перевагу?

На сучасному ринку прийнято відносити товари з масиву до елітного сегменту, і це логічно.

Полотна виготовляють з дорогих порід натурального дерева, зараз це найчастіше ясний, дуб, хвоя і горіх. Кожне дерево має особливі властивості, тому підбір виробляють виходячи з завдання і очікувань від вироби.

Особливу увагу при обробці і роботі з матеріалом в принципі, варто приділити сосні. Її деревина вважається досить м’яким сировиною і запросто насичується вологою.

Внаслідок цієї особливості, двері можуть деформуватися і розбухати – з такими наслідками можуть зіткнутися покупці, які зіткнулися з несумлінним виробником і безграмотної роботою.

Ясен хоч і входить в категорію твердих порід, має середню щільність. Його матеріал вкрай зносостійкий і при цьому має еластичну структуру.

Він зручний для обробки і до того ж легко просочується морилкою, тому як має виняткову в’язкість, що позитивно впливає на якість в подальшому виробництві.

У дорогих інтер’єрах здебільшого воліють використовувати деревину горіх. З його основних переваг, варто виділити динамічну міцність і стійкість при обробці матеріал фактично не розпливається.

Етапність і виробництво

Виготовлення вхідних конструкцій протікає в два етапи:

1. Просушування (досить тривалий процес, щоб повністю позбавити матеріал від води і підготувати до застосування) і надання форми.

2. Обробка (просочення морилкою для дерева, ґрунтовка і лакування поверхні).

Такий підхід у виробництві гарантує довговічність вироби при правильному догляді. Це легко зрозуміти, звернувши увагу на споруди минулих століть, в яких до цих пір збереглися дерев’яні вхідні конструкції і знаходяться у відмінному стані.