Види пластикових вікон ПВХ виділяються в залежності від кількості повітряних камер. Сьогодні можна придбати профілі з однією, двома, трьома, чотирма або п’ятьма камерами.

Але слід враховувати, що виріб стандартної ширини мають максимум 3 відсіку. Решта моделей будуть ширшими і дорогими.

Однокамерний варіант має малу вагу і призначений скоріше для установки на балконах і лоджіях. Двокамерні можна назвати оптимальним варіантом для житлового будинку.

А конструкції з трьома камерами краще монтувати в холодних умовах, тому що ці моделі мають велику вагу, склопакет з 4 листами, а також майже не пропускають УФ-промені.

Необхідно раціонально розрахувати, чи буде потрібно 3-камерний віконний профіль. При температурах до -30 різниця між 2 і 3 камерами невелика. Але в північних регіонах відмітка градусника може опуститися нижче, тому установка більш об’ємного профілю не буде зайвою.

Тип склопакета

Вікно – комплексна конструкція. Помилково вважати, що тільки профіль є показником якості всього вироби. Склопакет і фурнітура володіють такою ж ступенем важливості.

Склопакетом називається загальна кількість аркушів скла між камерами віконного профілю, і це число безпосередньо залежить від числа воздухокамер.

Найбільш легким є склопакет з 2 стекол з 1 камерою, але оптимальним варіантом для житлового приміщення прийнято вважати 3 скляних листа.

Перевірені виробники ПВХ-профілів

При виборі профільних конструкцій не варто робити упор на низьку ціну. Адже після швидкої деформації вироби збитки понесе, в першу чергу, покупець.

Вибирати підходящий варіант краще з числа надійних брендів з пристойним досвідом виробництва.

До таких відносяться наступні:

1. VEKA. Німецькі вікна від цього виробника найбільш популярні – «Століття» славиться відмінною репутацією вже не один рік. Вироби доступні в будь-якій можливій ширині і забарвленням, а й розцінки на цю продукцію будуть відповідними.

2. Rehau. Ця компанія, яка займає важливе місце на світовому ринку, має стаж більше 50 років. У своїй діяльності виробник орієнтується на екологічність і оригінальний зовнішній вигляд.

3. Montblanc. Продукція «Montblanc» сильно схожа з виробами від «Rehau», аж до взаємозамінності. Профільні системи «Монблан» сьогодні широко відомі.

Перераховані варіанти – тільки деякі з можливих. На ринку віконних систем сьогодні багато гідної продукції для вибору, тому не слід поспішати і замовляти вікна за найдешевшими пропозиціями.