Існує безліч стилістичних оформлень будинку і квартири. Фен-шуй дуже поширене вчення, за законами якого будують будинки, оформляють простір і присадибні ділянки.

Фен-шуй заснований на правильному розташуванні зон в просторі. Кожна зона відповідає за окреме благо. Наприклад, зона багатства, оформлена за законами фен-шуй, може принести фінансову і духовну прибуток для людини. Але крім правильного зонування в інтер’єрі потрібно використовувати натуральні матеріали.

Можна використовувати:

  • граніт, мармур;
  • дерево;
  • камінь;
  • метал;
  • бавовну, шовк.

Використовуючи декоративний натуральний камінь можна оформити стінну панель або зону каміна. Мармур і граніт добре підійде для підлоги в кухні, коридорі або вітальні. Дерево в інтер’єрі може бути використано в багатьох аспектах. Це може бути натуральна меблі, ліжка, крісла, кухонні шафки, підвіконня. Натуральне дерево можна використовувати для оформлення дачі і дачної ділянки. Терасна дошка з натурального дерева може чудово виглядати на веранді або терасі.

У продажу можна знайти гарні металеві панелі для стін. Ними оформляє стіна всередині і зовні будинку. Металеві і кам’яні панелі дуже міцні і вологостійкі. Присутність металу в інтер’єрі привертає енергетичні потоки багатства.

Що стосовно натуральних тканин, то вони використовуються для штор, покривал, накидок, скатертин та підлогового покриття в спальні і дитячій кімнаті. Правильне оформлення інтер’єру, як і зонування, притягує позитивну енергію.Чтоби оформити житло по фен-шуй потрібно гарненько вивчити всі нюанси навчання і розташувати все по принципам. Якщо все зроблено правильно то приміщення буде приносити удачу, блага, здоров’я і гарний настрій.