Склопакет – це конструкція, яка складається з різної кількості скла і повітряних камер між ними, а також осушувача, дистанційної рамки і двосторонньої герметизації.

Для облаштування теплої лоджії треба вибирати двох або трикамерні склопакети, які мають найменшу теплопровідність. Якщо приміщення залишиться холодним, то можна заощадити і встановити однокамерное скління.

В сучасних і дорожчі моделях повітряні камери заповнюють інертними газами, які збільшують шумоізоляційні показники таких вікон на 15-20%. Крім тог, при заповненні склопакета криптоном його теплоізоляційні показники збільшуються більш, ніж на 60%, а при використанні аргону – цей показник дорівнює 30%. Це безпечні природні гази, які не мають кольору і запаху. При якісної герметизації, вони зберігаються в камерах до 30 років.

Ще один варіант – поставити вікно на лоджію з енергозберігаючим склом. Принцип полягає в спеціальному покритті з іонів срібла, яке відображає тепло. Переконатися в цьому досить просто, достатньо в сонячний день притулити руку до скла і воно буде залишатися холодним. Або ж спробувати нагріти його за допомогою лампи розжарювання.

Якщо вікна лоджії звернені на південну сторону або вона розташована на другому поверсі, то притенить або сховатися від очей цікавих сусідів моно за допомогою тонування.