Поступово всі люди, які дійсно піклуються про особисту гігієну і комфорт, купують біде. Пропонуємо розібратися, що це за пристрій і як його правильно вибрати.

Зануримося трохи в історію. Перші такого роду предмети туалету з’явилися в XVII столітті завдяки французьким меблярам. Спочатку вони мали вигляд маленьких ванночок, які звужувалася з боків, і служили для інтимної гігієни. Пізніше цей вид зручностей був видозмінений, і його почали використовувати у ванних кімнатах.

Поговоримо про те, як правильно його підібрати, на які характеристики звернути особливу увагу. Проводиться цей вид сантехніки переважно з санфарфора (глини білого кольору з добавками кварцу) санфаянса (глини білого кольору, покритою глазур’ю). Можна також знайти в магазинах скляні, чавунні і навіть пластикові біде. Найбільш дорогі і якісні предмети туалету все-таки з порцеляни, довговічність якого перевершує інші матеріали.

Слід звернути увагу на конструкцію біде, яка безпосередньо залежить від підводки каналізації у вашому будинку. Різновиди біде залежать від способу установки. Бувають вони настінними, наблизити до стіни, а також підлоговими. Якщо ви вибрали підлоговий, будуть видні всі труби. Естетичніше виглядає настінне виріб, а труби присунутих до стіни біде завжди вбудовані в корпус. Підбираючи виріб, виходите з способу установки унітазу – аналогічний підійде і для біде. Цей предмет гігієни також оснащений змішувачами, регулювання яких допомагає змінити напрямок струменя в разі потреби. Найімовірніше, сифон вам необхідно буде купити окремо. Безсумнівним плюсом є постачання вироби спеціальним захистом від переливу. Таким чином, затопити вашу ванну кімнату біде не зможе.

Відзначимо, що біде не має кришки, на ньому також відсутня сидіння. Пояснити це легко: даний предмет туалету завжди омивається лише теплою водою, тому і поверхня завжди буде приємною для тіла при торканні. Визначаючись з дизайном вироби, рекомендуємо одночасно підбирати біде і унітаз: бажано однакової фірми і серії. Таким чином, ваша ванна кімната буде виглядати гармонійно і більш стильно. Ринок також сповнений виробів різноманітної кольорової гами, але класичним варіантом все ж залишилися моделі саме білого кольо