Вибір сантехніки для ванної кімнати ускладнюється великою різноманітністю ванн, душових кабін та іншого обладнання.

Однозначну відповідь на питання «Що краще встановити?» Дати неможливо, так як ситуації і апартаменти у всіх різні.

На щастя, минули ті часи, коли сантехніка була в обмежених кількостях, зараз її вибір величезний.

Любителям поніжитися у ванні досить складно зрозуміти необхідність зміни ванни на душову кабіну. Тому, якщо дозволяють розміри ванної кімнати, деякі просто встановлюють душову кабіну і ванну разом. Якщо ж приміщення маленьке – краще встановлювати душову кабіну.

Їх асортимент великий: з високим піддоном і з низьким; з широким розмаїттям технічних характеристик і з абсолютним їх мінімумом; колір скла; зовнішній вигляд; розміри.

Якщо в родині є маленька дитина, то високий піддон дозволить робити міні-ванну для маляти.

Функції гідромасажу, безумовно, гарні, однак при виборі душових кабін з цією функцією, варто вивчити робочий тиск у вашій водопровідної мережі, так як невідповідне тиск не дозволить працювати гідромасажу.

При виборі душової кабіни з функцією «Парова лазня», слід звернути увагу на те, чи встановлений вентилятор на парогенераторі.

Відсутність вентилятора призведе до невідповідності температур вгорі кабіни і внизу (ноги будуть замерзати, а голова запариться). Для того щоб добре попаритися йде близько півгодини, тому ще при виборі варто перевірити, зручне чи сидіння.

Особливу увагу варто приділити матеріалу, з якого зроблений піддон. Емальовані піддони в процесі використання темніють, до того ж вони сильно шумлять і можуть сколюватися. Керамічні довго нагріваються, але більш легкі в догляді.

При необережному поводженні керамічні піддони можуть розбитися. Акрилові піддони швидко прогріваються і не вбирають бруд. Для того щоб уникнути прогинів і тріщин, піддони з акрилу підсилюють алюмінієвим каркасом.

Виробники душових кабін намагаються перевершити один одного в збільшенні приємних функцій.

Тропічний душ, гідромасаж, вентиляція, оздоровча і турецька лазні, вбудоване радіо – безумовно, добре; але варто пам’ятати, що все це збільшує і вартість.

Душові кабіни класичні мають мінімальний набір функцій, але при цьому мають невисоку вартість (відносно невисоку).

Різні аксесуари для душових кабін (спеціальні стільчики, дверцята, полички) дозволять при мінімальних витратах створити неповторні особливості інтер’єру у вашій ванній кімнаті.