При оформленні тієї чи іншої кімнати дуже важливо грамотно використовувати декоративні елементи, так як вони здатні впливати на загальне просторове сприйняття.

Так, наприклад, панорамні фотошпалери стануть дуже вдалим вибором, коли мова заходить про невеликих приміщеннях. Вони не тільки допомагають візуально розширити площу кімнати, але і дозволяють добитися ефекту об’ємності.

Минув той час, коли фотошпалери були представлені мізерним асортиментом і виготовлялися на папері не найкращої якості, та й зображення не особливо радувало своєю чіткістю.

Зараз придбати фотошпалери на стіну відповідно до свого смаку стало набагато простіше. Виробники готові виготовити фотошпалери відповідно до ваших розмірами і з тим зображенням, яке ви виберете з каталогу.

Якщо ви хочете чогось зовсім уже індивідуального, то можете замовити друк зображення з власної фотографії. Але тільки врахуйте, що вона повинна бути якісною і з відповідним дозволом.

Чим хороші панорамні фотошпалери?

Якщо ви не прихильник сучасного євроремонту з однотонними пофарбованими стінами, а звичайні шпалери не здаються вам привабливими, то панорамні фотошпалери, то, що має привернути вашу увагу.

Великоформатне панорамне зображення має широкий кут огляду і має чималу візуальної глибиною. З їх допомогою можна створити в кімнаті ефект присутності.

Будь-який перебуває в кімнаті зможе перенестися, на прекрасний пляж, в красивий мегаполіс або чудовий ліс. А, наприклад, абстрактні зображення і зовсім здатні занурити вас в щось неведано.

Створити таку атмосферу за допомогою картини, нехай навіть і дуже великий, ніяк не вийде. Та й інші декоративні елементи на таке “зміна” простору не здатні.

Вам не важко буде з їх допомогою усунути і наявні в кімнаті недоліки – невисока стеля, нестандартну форму приміщення, неправильну геометрію кутів, відчуття тісноти.

Панорамні фотошпалери візуально збільшать невелику кімнату, візуально зроблять її більш просторою і світлою і, що найголовніше, зроблять приміщення більш затишним.

Широкий асортимент панорамних фотошпалер

У каталогах виробників ви обов’язково зможете знайти зображення за своїм смаком, прекрасно вписується в той стиль, який ви задумали втілити в кімнаті.

Ви можете вибрати чудовий краєвид вподобаного вам місця або ж зупинити свій вибір на сюжетному зображенні, яке асоціюється у вас з найприємнішими спогадами.

Можливо вам до душі абстракція, красивий фон або оригінальний візерунок? Або вас зачаровують величні архітектурні споруди? Так чи інакше, вибір за вами. Головне, що вам буде з чого вибирати.

Ви так само можете порадувати і свою дитину, прикрасивши його кімнату панорамними фотошпалерами з зображенням його улюблених мультяшних героїв. Прикрасити стіни подібним чином можна по всьому периметру дитячої.

Чи не будуть зайвими панорамні зображення і в спальні. Особливо ефектно їх розміщувати над узголів’ям ліжка або навпроти неї. Спати в такій кімнаті буде одне задоволення.

Хотілося б відзначити і той факт, що сучасні фотошпалери відрізняються надійністю і довговічністю, вони не вигорають під сонячними променями і виготовляються під ваші індивідуальні розміри.

Не упускайте можливість внести в свій будинок елемент новизни і додати яскравих і соковитих фарб.