Весна – відмінний період року, щоб приступити до будівництва будинків і котеджів за містом.

Дана затія – серйозне справи, а тому найкраще повністю довірити процес професіоналам. Тим більше, щоможна вигідно замовити будівництво будинків під ключ у спеціалізованій компанії. Дане рішення себе повністю виправдає, так як ви отримаєте:

  • гарантію якості, яка підтверджена десятирічним досвідом будівництва;
  • фіксовану ціну – фахівці все підрахують, а тому бюджет буде вам повністю відомий заздалегідь;
  • гарантія декілька років.

Як бачимо, з вибором будівельної бригади проблем не повинно виникати, залишається тільки вибрати будівельний матеріал. Ми радимо звернути увагу на піноблоки, про переваги яких розповімо вам детальніше.

Пінобетонний блок – матеріал, який зараз став одним з найбільш гідних конкурентів цегли. Виріб підходить для вирішення різних будівельних і оздоблювальних робіт. Але чому матеріал настільки популярний? Щоб це зрозуміти, достатньо ознайомитися з основними перевагами, які є в нього. Нижче вони і перераховані:

1. Відмінні ізоляційні характеристики. Найважливішим плюсом, через якого піноблок затребуваний, є його прекрасні тепло- і звукоізоляційні показники. Високий рівень ізоляції пояснюється присутністю великої кількості пір в блоках. Вони дозволяють зберегти тепло в приміщенні і припинити сторонні шуми, які могли б потрапити в кімнату ззовні.

2. Незначну питому вагу. Скромна питома маса пінобетонних блоків пояснюється їх пористою структурою. В результаті при зведенні товстих стін можна все одно отримати споруду з відносно скромним вагою. Вдається навіть заощадити на фундаменті, який може бути не надто потужним, але все одно витримує вагу зведеного будинку.

3. Простота монтажу та оздоблювальних робіт. Через великих розмірів і скромного ваги пінобетонні блоки відрізняються простою технологією укладання. У кладці, сформованої з піноблоків, не так багато швів, як в цегляній. З подальшими оздоблювальними роботами проблем набагато менше, ніж при використанні інших матеріалів. Крім того, невелика кількість швів знижує тепловтрати. Замовивши будівництво будинку з піноблоку у спеціалізованій компанії ви неодмінно відчуєте всі ці переваги.

4. Екологічність і висока паропроникність. При виробництві цього виробу застосовують сировину, що відрізняється екологічною чистотою. До того ж, піноблоки легко пропускають повітря.

5. Широка область застосування. Можна скористатися пінобетонними блоками в самих різних випадках. Найчастіше до них звертаються з метою зведення несучих стін. Але цей матеріал підійде і для будівництва міжкімнатних перегородок, додаткової облицювання, зведення невибагливих господарських будівель, наприклад, гаража або лазні.

Тільки від власника потрібно спочатку визначитися з відповідним типом піноблоків, оскільки для кожної з цих цілей бажано використовувати найбільш доречний зразок.

6. Економічність при купівлі та використанні. Піноблок обходиться зовсім недорого. Але власник зможе заощадити і за рахунок зведення легкого фундаменту, покупки недорогих інструментів і супутніх матеріалів. Таким чином, плюсів у вироби дуже багато, що і призводить до постійного збереження його високої популярності.