У будинку завжди можна знайти скляні вироби, це можуть бути полиці, перегородки, дзеркала, панно, столи і вітражі.

Об’єднує всі ці такі різні елементи одне, спосіб кріплення, будучи тендітним матеріалом, скло легко пошкодити, його не можна закріпити таким же чином, що і дерев’яні деталі. В даному випадку використовується спеціальна фурнітура для кріплення тендітних площин.

Способи

Кріплення скляного виробу за допомогою спеціальної фурнітури, за допомогою приклеювання. Закріпити кріпильний елемент на склі, можна швидко і просто посадивши на клей. Клейовий склад наноситься на ту область фурнітури, що буде прилягати до скла. Наступний етап, це затиск допомогою закручування гвинтів. Один з найлегших і безпечних варіантів з мінімальним ризиком пошкодити виріб.

Фіксації скляного полотна за рахунок фурнітури із застосуванням свердла. Для такого методу фіксації використовується спеціальна фурнітура в ній необхідно заздалегідь виконати отвір в полотні. Застосовується при необхідності закріпити великі і важкі скляні вироби. При цьому необхідно також виконати заглиблене отвір в стіні для надійної фіксації.

Елемент кріплення, з отворами, виготовляється з міцного і надійного матеріалу (металу). Однак метал легко може подряпати скло, тому між металом і склом йде спеціальна гумова або силіконова прокладка, яка амортизує і захищає.

Рамний спосіб кріплення, скляне полотно поміщається в спеціальну рамку, виконану з металу, пластику або дерева.

Вибір кріплення

Критерії вибору кріплення:

  • В першу чергу, щоб вибрати кріплення потрібно орієнтуватися на вид вироби (його розміри, форма і вага), дзеркало це, полки або скляні перегородки.
  • Другий момент враховуйте місце, де планується розташувати виріб. Наприклад якщо планується встановити скляну перегородку або дзеркало у ванній кімнаті, вибирати варто деталі, виготовлені з нержавіючого металу.

Функціональні можливості скляного предмета меблів

Дизайн кріплення повинен або гармонійно вписуватися і доповнювати виріб або бути непомітним в залежності від ефекту, якого ви хочете добитися.

Кріплення повинен мати гумову прокладку, що забезпечує захист скляного полотна від деформації в разі зіткнення з кріпленням.