Важливою є не тільки установка дверей, але і їх правильний вибір. Якщо з першим можуть допомогти фахівці, то з другим, зазвичай, доводиться справлятися самостійно. Чи легко підібрати вхідні двері? Так, але якщо знати кілька важливих аспектів, про які ми з вами сьогодні і поговоримо.

В першу чергу, при виборі вхідних дверей потрібно звернути увагу на її обробку. Існують варіанти, коли металеві двері покривають молотковій фарбою. Технології виготовлення таких дверей полягають в тому, що після створення конструкції, її фарбують спеціальною фарбою, після чого її запікають в спеціальній печі. Це робить двері більш зносостійкими, і невразливими до впливу різних атмосферних явищ. Таким чином, Ви можете бути впевнені, що дана фарба не вздуется, зіпсувавши естетичний аспект двері. Стало бути, такі моделі варто купувати без побоювання.

Наступними, що не поступаються за якостями, можуть по праву бути двері, створені з дерев’яних масивів. Але тут є кілька аспектів. В першу чергу, основну роль грає порода дерева, з якої виготовляють продукт. Якщо це щільна порода, то за якість переживати не варто. В іншому випадку, вона може з часом розсохтися через атмосферного впливу. Для зміцнення дерев’яних дверей, використовуються найрізноманітніші просочення, серед яких не тільки антисептики, але антипірени. Це дозволяє додати двері вогнестійкості, на випадок надзвичайних ситуацій. Для оздоблення застосовуються накладки з ясена або дуба, що додає двері не тільки елегантності, але і зносостійкості, так як дані матеріали є досить міцними. Не тішить лише одне – ціна. Такі двері будуть дуже дорогими, незважаючи на те, що це цілком виправдано якістю продукту.

Ну і наостанок, двері, виконані з плит МДФ. Це самий бюджетний варіант, з хорошим співвідношенням ціна-якість. Безумовно, вона значно відрізняється від тих, про які ми говорили вище, хоча і плити МДФ, в общем-то, можна віднести до деревини. Втім, такі двері доповнюють спеціальними плівками, що сприяють створенню оптимальних умов, при яких двері з МДФ не розпадуться, а прослужать протягом тривалого часу.

Що ж, ми розглянули основні типи дверей, які Ви можете зустріти. Які з них краще вибрати – судіть, відштовхуючись від свого фінансового становища. Зрозуміло, що якщо кошти дозволяють, то найкращим варіантом буде придбання дверей з масиву дерева, що будуть не тільки декоративним елементом, але й відмінним захистом від протягів, зловмисників, і інших неприємностей.