З огляду на те, що склопакети встановлювати в нашій країні почали вже відносно давно, деякі з них почали виходити з ладу, відслуживши свій термін.

Зустрічаються також і ситуації, коли завдяки випадку скло розбивається і тоді виникає питання, що буде дешевше, відремонтувати наявний склопакет або купувати новий. Давайте розберемося.

Чисто технічно розбите скло замінити в склопакеті можливо. Навіть більше того, гіпотетично ремонт повинен обійтися дешевше, ніж покупка нового вікна, однак, як показує практика, нерідко виходить навпаки, пояснимо чому.

Почнемо з того, що за вартістю ремонт і покупка нового вироби відрізнятися будуть не кардинально. Вартість ремонту обійдеться десь на третину дешевше. Пояснюється така висока ціна складністю проведеної операції. Для установки нового вікна, потрібно спочатку провести демонтаж старого, а робитися це може тільки в виробничих умовах. Так, неможливо зробити ремонт склопакета в домашніх умовах, прямо не відходячи від вікна, роблять його тільки з використання оригінальних технологій і у відповідності з усіма прийнятими нормами.

Критерії

Тому, додаємо ще витрати на транспортування вікна до вартості ремонту. Ну і до всього ще додамо, що поки старий склопакет буде ремонтуватися, вікно буде нічим не закрита, що спричинить за собою масу незручностей – можливе попадання в приміщення опадів, пилу, протягів.

З огляду на все вищенаведене, не варто відразу шукати виключно компанію по ремонту склопакетів або вимагати від установників проведення ремонтних робіт, категорично заперечуючи можливість заміни склопакета на новий. Порадьтеся з консультантами кількох компаній, розрахуйте вартість як ремонту, так і заміни, порівняйте і прийміть зважене рішення.