На стадії планування ремонту квартири, вкрай важливо заздалегідь визначитися, які міжкімнатні двері Ви будете встановлювати. В першу чергу, це важливо тому, що допоможе грамотно розписати Ваш бюджет. По-друге, це значно полегшить установку дверей, якщо Ви правильно розрахуєте необхідні Вам розміри. Отже, на що потрібно звернути увагу при виборі? Давайте обговоримо.

Безумовно, важливим фактором, який вплине на якість дверей, є виробник.

Наступне, що необхідно з’ясувати – розміри. Дійсно, даний аспект, часом, викликає найбільшу кількість труднощів. Багато хто не враховують той факт, що двері – це конструкція, і розрахунки потрібно проводити так, щоб потім не виникло проблем. Зрозуміло, якщо Ви вирішили взяти дійсно якісні двері, і вже визначилися з виробником, вельми доречним було б покликати майстра з їх організації, щоб він власноручно зробив заміри, і надав Вам ідеальні двері.

І, звичайно ж, не можна забувати про те, що потрібно з розумом вибирати матеріал. Безумовно, кожен матеріал, з якого виготовляють двері, має свої переваги. Найчастіше, міжкімнатні двері виготовляють з масиву дерева, або ж з ДСП. У першому випадку, Ви отримаєте якісну продукцію, що буде мати розкішний вигляд, і буде володіти підвищеними вологостійкими і зносостійкими якостями. Все це досягається за рахунок особливостей дерева. У випадку ж з ДСП, Ви отримаєте досить бюджетні двері, чия ціна не вдарить Вам по кишені.

Ну і наостанок, можна віднести різні аксесуари, і інші додатки. Наприклад, Ви можете вибирати між дверима з порогом, і без нього. Зрозуміло, що двері без порога виграють, тому що не створюють додаткових перешкод. Втім, вони будуть менш щільними. Також, варто приділити увагу і дверям, які обладнані стеклами. Але ці всі параметри вже вибираються в залежності від особистих уподобань кожного.