Якщо необхідний якісний і швидкий переклад тексту з іноземних мов, то необхідно звертатися в профільну компанію, яка надає послуги «під ключ». В бюро перекладів https://expertperevod.com/ працює команда фахівців, яка забезпечує роботу з текстом будь-якої тематики та рівня складності.

Які переклади можна замовити:

  1. приватної та ділової переписки;
  2. технічної документації;
  3. фінансових і юридичних довідок;
  4. медичної документації;
  5. художньої літератури;
  6. контенту сайтів для локалізації та багато іншого.

Переваги

  • професійний переклад;
  • будь-які напрямки;
  • мінімальні терміни виконання роботи;
  • доступна ціна.

Опис сервісу

До виконання кожного замовлення забезпечується індивідуальний підхід. Робота може виконуватися одним фахівцем, або спеціально зібраній командою, в якої входять профільні фахівці зі знанням не тільки мови, а й предметної області, її особливостей і застосовуваної термінології. Над технічними текстами працюють інженери, медичні виконуються лікарями, а юридичні – юристами. Це головне правила якісного перекладу, яким можна довіряти.

Здійснюється ретельна перевірка орфографії, пунктуації та граматики, відповідності заданому стилю, галузевим стандартам. При необхідності будуть підготовлені файли з потрібним оформленням. Також можлива підготовка перекладів з інфографікою, розробкою і адаптацією відповідного дизайну.

Перевірка кожного перекладу здійснюється коректором і редактором, при необхідності може бути виконано юридичне завірення документів, а також надається спектр інших додаткових послуг.

Замовлення послуг

Для оформлення заявки звертайтеся в бюро перекладів за вказаними на сайті за посиланням телефонами або по електронній пошті. Фахівці нададуть вам усі необхідні консультації і оформлять заявку на виконання робіт. Можливо офіційне оформлення договору. Доступні будь-які форми оплати, є система знижок і спеціальні умови для постійних клієнтів.

Незважаючи на велику кількість пропозиції на ринку від приватних перекладачів і фрілансерів, гарантований результат, висока якість перекладу і дотримання термінів може забезпечити тільки професійне бюро перекладів. Перед остаточним вибором обов’язково ознайомтеся з численними позитивними відгуками від клієнтів, які можна прочитати на профільних сайтах в інтернеті, в соціальних мережах і на форумах.