Сьогодні все рідше використовуються традиційні штори. Причому мова йде не тільки про офісні приміщення, а й про житлові квартири. Використовувати жалюзі набагато практичніше – вони легші, ніж штори. Крім того, їх набагато легше мити.

Напевно, якщо Ви вирішили придбати собі жалюзі, то вже прицінилися і побували в багатьох бутиках. Однак широта вибору грає в негативну сторону. Адже є неймовірно кількість різних варіантів:

  • плісе;
  • роль-ставні;
  • касетні;
  • вертикальні;
  • горизонтальні і т. д.

Якщо питання щодо дизайну не стоїть гостро. Те можна придбати горизонтальні жалюзі. Вони захистять Вас від докучливих поглядів сусідів з сусідніх будинків, але при цьому у Вас зберегтися можливість регулювання проникнення світла в квартиру.

Мультифактурні фотожалюзі – це один з найпотужніших інструментів створення унікального інтер’єру. Вони можуть бути виконані на замовлення з використанням Ваших фотографій, які дорогі серцю.
Жалюзі в східному стилі

Жалюзі в східному стилі

Подібний варіант виповнюється зі спеціальної тканини у вигляді вертикальних смуг. Вони підвішуються до карниза. Крім того, вони можуть бути оснащені автоматичним механізмом, управління якого здійснюється за допомогою дистанційного пульта.

Як систематичного підтримання чистоти подібної моделі жалюзі (їх ще називають японськими) досить лише прибирати з них пил за допомогою м’якої щітки.

Дерев’яні жалюзі вибирають тільки справжні любителі дерева. Справа в тому, що в літній час, коли вікно відкрите може виникнути момент, коли дме приємний вітерець. При проходженні через дерев’яні жалюзі він буде їх качати, внаслідок чого по кімнаті буде поширюватися характерний стукіт.

Бути може, днем ​​на нього і не звертаєш уваги. Але вночі це здатне по-справжньому доводити до сказу.

Алюмінієві жалюзі найдешевші, отже, найпоширеніші. Тобто, на ринку Ви завжди зможете знайти запасні лопаті для Вашого комплекту.