У сучасному світі величезною популярністю користуються саме пластикові вікна.

Це пояснюється тим, що з не доводиться додатково утеплювати в холодну погоду і вони позбавляють від шуму, який доноситься з вулиці. Сьогодні ми розповімо вам про те, як правильно за ними доглядати, щоб вони прослужили якомога довше. Залишайтеся з нами!

Більшість людей вважає те, що такі вікна не потребують додаткового догляду, але це є помилкова думка, тому, що якщо за ними не доглядати рано чи пізно ви зіткнетеся з необхідністю ремонту. Щоб цього уникнути приділяйте їм як мінімум тридцять хвилин один раз на місяць. У цьому випадку вони будуть виглядати добре і будуть виконувати всі свої функції.

Для догляду за ними потрібен спеціальний засіб, який досить просто придбати або в звичайному господарському магазині, або у тій компанії, яка вам їх встановлювала. Починайте з догляду за рамою. Для цього використовуйте чисту воду і м’яку ганчірочку. При цьому якщо вона сильно забруднена то підійде і мильний розчин. Зверніть увагу на те що вкрай небажано використовувати абразивні засоби або ті які містять ацетон.

Склопакети можна очистити від пилу м’якою серветку, якщо ви очищаєте з зовнішньої сторони і вони досить брудні, то спеціальним миючим засобом призначені для стекол. Бажано два рази в рік обробляти вікна використовуючи силіконову змазку і спеціальні засоби призначені для того, щоб доглядати за ущільнювачами. Також перед тим, як ви зберетеся обробити вікно мастилом, необхідно заздалегідь очистити його від забруднень і просушити.

Дуже часто під час обробки ущільнювач може з’їхати, в цьому випадку просто вставте його на місце. У зимову пору року доглядайте за ними так само як і в літній, але намагайтеся якомога швидше виконати роботу, тому, що на морозу кошти можуть замерзнути. У перший рік після установки фурнітури догляд не потрібно. Тільки через один рік необхідно її протирати використовуючи або хороше масло, або спеціальну мастило.

Обов’язково стежте за тим, щоб в рухливі елементи не потрапив пісок, дрібне сміття, а також пил.