Сучасні підвісні унітази істотно відрізняються від звичних моделей, що встановлюються на підлогу. Така сантехніка кріпиться до стіни. Візуально виходить досить акуратна конструкція, яка має стильний і незвичайний зовнішній вигляд.

Багато хто вибирає для себе підвісні унітази через всіх тих переваг, якими вони володіють. З таким унітазом звична ванна буде виглядати особливо привабливо. Якщо кімната відрізняється невеликими розмірами, то монтаж тут підвісний меблів дозволяє економно використовувати простір в приміщенні. Так як всі крани, вентилі та баки будуть приховані від очей користувачів, то унітаз буде виглядати аскетично і гармонійно.

Також не варто забувати про те, що підвісні унітази мають підвищену гігієнічністю. Прибирання у ванній кімнаті завжди була досить складною роботою. З цієї причини рішення звільнити підлогу під унітазом дозволяє підтримувати ідеальну чистоту в приміщенні. Підвісний унітаз забезпечить можливість дістатися до самих віддалених куточках приміщення.

Конструкція відома підвищеною надійністю. Унітаз відрізняється тим, що всі додаткові елементи, крім самої чаші, будуть приховані за перегородкою, що захищає від вогкості, бруду і пилу. Потрібно уточнити, що унітаз кріпиться досить надійно, тому може впоратися з навантаженням в 300 і більше кг.

Не менш важливим моментом для покупців виступає чудова економія. Витрата води сучасними сантехнічними приладами досить великий, тому підвісні унітази доповнюють спеціальною кнопкою, яка дозволяє використовувати половину або весь обсяг накопичувального бачка в залежності від потреб користувача. В процесі роботи пристрій залишається безшумним, що дозволяє позбутися від дискомфорту в момент набору рідини в бак.