Перед початком ремонту потрібно добре вивчити все вам необхідне з того, що пропонує ринок, адже в наш час є величезна кількість різноманітних будівельних матеріалів, з яких можна вибрати відповідний вашому смаку і бюджету.

Традиційні дерев’яні та кам’яні підлогові покриття поступаються місцем терасної дошці з пластика, яку називають ідеальним варіантом для міцного статі, адже вона поєднує кращі властивості дерева і пластика і застосовується майже в будь-яких сферах будівництва.

Переваги матеріалу

Структура і малюнок терасної дошки схожий з деревом, але і має індивідуальні риси. Цей полімерний композит має ряд переваг: він не гниє, не тріскається, йому не потрібна складна обробка, крім того, він не пропускає вологу. Саме водовідштовхувальні властивості і легкість установки привели до того, що дошка терасна стала незамінна при обробці яхт, пірсів, палуб і прибережних кафе.

Відомо, що ті приміщення, які відчувають постійний вплив води, вимагають особливого догляду, адже звичайні матеріали не справляються з водною стихією і швидко виходять з ладу, що викликає додаткові витрати часу і фінансів.

Установка терасових пластикових дощок допоможе уникнути щорічного ремонту, оскільки вони не пропускають вологу, а їх термін експлуатації становить десятиліття навіть при сильному впливі води і інших чинників. Це дуже важливо, наприклад, в громадських місцях, де підлогове покриття часто не витримує постійного тиску безлічі людей, що проходять по ньому.

Терасні дошки зберігають свій первісний вигляд навіть через багато років експлуатації. Для догляду за ними не потрібні дорогі розчини – стандартної чистки, яка потребує великих зусиль, цілком достатньо, вони надійніше звичайної дошки, тому що не запалюються, а тліє, не схильні до цвілі, грибку і комах.

Таким чином, терасна дошка з пластику може бути названа ідеальним варіантом підлогового покриття для будь-яких територій і приміщень, особливо тих, де спостерігається підвищена вологість. Крім того, терасові системи можуть стати чудовою прикрасою саду, майданчики або будинку.