На ринку будівельних матеріалів постійно з’являються нові види, серед яких виділяється фібробетон. Він застосовується для фасадної обробки будинків, є дуже затребуваним у дизайнерів, архітекторів.

Переваги

Даний матеріал являє собою традиційний цемент з піском і водою, заповнений стекловолоконной фіброю. Приготування ведеться таким чином, що волокна поширюються рівномірно по всій товщі матеріалу, роблячи армування міцним. Товщина окремого елемента фібри невелика, це дозволяє заповнювати простір щільніше, створюючи високу опору деформацій тиску і розриву.

Дана властивість також впливає на товщину оздоблювальних блоків. Їх можна робити тонше, при тих же параметрах міцності, що у звичайного бетону. Тонкі деталі, з легким армирующим шаром виходять набагато легше. Вони менше діють на несучі конструкції і фундамент в плані навантажень. Це дозволяє розширити сферу застосування обробки з фібробетону.

Екологічна чистота, довговічність, можливість надання різних форм і відтінків сприяю різноманітності декоративного оздоблення фасаду. Матеріал не піддається корозії, що підвищує термін служби фасаду і всієї будівлі. Може формувати різні текстури.

Способи та ідеї обробки

Фібробетон може застосовуватися для обробки фасаду в якості:

  • плит для загального оформлення фасаду;
  • декоративних виробів типу карнизів;
  • ліпнини.

Для загального типу фасаду застосовують плити з фібробетону. Вони можуть мати різні відтінки завдяки добавкам барвника, бути гладкими, отримувати узор під текстуру каменю, цегли, дерева. При цьому елементи можуть монтуватися на профіль прикріплений безпосередньо до стіни, будинки, або під нього підкладається утеплювач, створюється вентиляційний зазор.

Іншими словами, під фибробетон можна створити будь-який тип обробки фасаду. При цьому сформувати поверхню стін будь-якого стилю оформлення, починаючи від цегляної кладки, закінчуючи обробкою під граніт.

Весь периметр стін, ділянки навколо вікон, дахів, поділ поверхів оформляється карнизами з фібробетону. Їх можна застосовувати для приватних будинків, і оформлення багатоповерхових будівель створюючи оригінальний вигляд.

Зовнішня ліпнина з фібробетону буде набагато довговічніше гіпсової, при цьому складатися з найдрібніших деталей різних форм.