Хочеться відчинити навстіж двері на балкон у спекотний літній день в малогабаритній квартирі? Спочатку доведеться відсунути щось, що захаращує доступ до цих самих дверей і заважає їх відкриттю.

Картина знайома багатьом. Не кожен з нас може похвалитися шикарними просторими апартаментами.

Велика частина житлового фонду будувалася досить давно, і типові споруди не відрізняються різноманітністю.

Адже мова тоді йшла не про те, щоб створити людині комфортні умови, а, в першу чергу, про те, щоб людині було де жити.

Зараз же доводиться вдаватися до різного роду хитрощів, щоб раціонально використовувати наявну житлоплощу. У боротьбі за «корисні» квадратні метри беруть участь і ПВХ конструкції.

Так, установка балконного блоку з орними дверима не дозволяє додатково вивільнити простір, в той час як портальні двері вирішують проблему досить легко.

Переваги портальних дверей для балкона

Портальні двері – це конструкції, виготовлені з ПВХ профілю, із застосуванням похило-зсувний фурнітури.

Дана система дозволяє без проблем встановлювати розсувні віконні елементи великої площі, одночасно економлячи досить багато місця.

Елементи вікна переміщаються по напрямних, нижнім або верхнім рейках. Похило-зрушення система включає в себе відразу три режими відкривання – нахил, паралельне виставляння і зрушення стулки.

Всі функції (відкидання, замикання, зрушення) здійснюються однією рукою за допомогою ручки, встановленої на стулці. Положення ручки для управління вікном такі, як і в похило-поворотній фурнітурі.

Розсувні двері в квартирі можуть вести на балкон, в заміському будинку двері портальні можна встановити для виходу на засклену терасу або у двір.