Сітка оцинкована вважається спеціальним видом металевого профілю, який застосовується в будівництві для створення стяжок або монтажу огорож.

Для виробництва вироби готується дріт різного діаметру, яка в подальшому зварюється в єдину конструкцію. Для підвищення технічних характеристик проводиться додаткова обробка у вигляді гарячого цинкування.

Серед основних переваг використання сітки оцинкованої виділяються наступні моменти:

1. Відносна міцність, яка ідеально підходить для заливки стяжки, встановлення жорстких зборів, які можна порівняти з листовим прокатом.

2. Бюджетна вартість, яка гарантує мінімальні витрати для отримання бажаних конструктивних рішень.

3. Довговічність, середній термін служби матеріалу становить 50 років за умови якісно виконаного шва.

4. Зручністю монтажу, вироби такого типу є відносно невелика вага, можна приварювати до куточків металевим і до інших різновидів профілю.

5. Доступність на ринку. Масове виробництво забезпечує поставки в будь-яких обсягах.

В цілому представлений профіль вважається ідеальним для будівельної індустрії в силу недорогий ціни і практичності. Якісні характеристики і типи продукту прописуються в державних стандартах.

Основні різновиди

Як зазначалося вище, є кілька різновидів виробів, які описуються в нормативному документі. Серед основних необхідно виділити:

1. По діаметру прутків – дрібна, середня і велика. Перший тип застосовується для створення зборів, а також для здійснення оздоблювальних робіт. Решта два використовуються в основному для стяжки, так як мають підвищені сцепляющими властивостями.

2. За типом виробництва – щілинна, зварена, кручена, плетені. Представлене розподіл практично нічим не відрізняється за якісними характеристиками.

3. По виду матеріалу – з листа нержавіючого, сталевого, алюмінієвого. За вказаним критерієм змінюється ступінь стійкості до навколишнього середовища і фізичного впливу.

4. За точністю – нормальна, висока. В окрему категорію слід віднести контрольні сітки, які застосовуються для контролю розмірів під час дроблення окремих частинок.

Щоб уточнити приналежність продукції до тієї чи іншої групи, необхідно оцінювати маркування. Що стосується поставок, то сітка оцинкована поставляється в картах і рулонах. Останнє залежить від діаметра прутка. Купувати вироби такого типу краще оптом, що забезпечить максимально вигідну вартість.