Спеціальний пігмент для бетону призначений для забарвлення бетонної суміші з метою додання їй необхідних декоративних характеристик. Безпечний барвник дозволяє реалізувати сміливі задуми замовника, не викликає алергічних реакцій і відмінно протистоїть впливу вологи.

Як здійснити підбір пігменту для бетону?

Все фарбують суміші можна розділити на дві основні групи – мінеральні та органічні. Перші користуються найбільшою популярністю за рахунок свого складу на основі оксидів металу. З їх допомогою можна максимально довго підтримувати необхідні естетичні показники. Органічні або кислотні барвники бетону застосовуються на готових поверхнях, а не всередині самого складу. Працювати з даними пігментом легше, коли фінішна обробка виконується на відкритих майданчиках.

Серед доступних форм випуску можна розрізняти – барвник суспензія (водно-дисперсійний розчин з найбільш зручним типом розпилювача може використовуватися без застосування додаткових засобів для захисту дихання. Для використання складу потрібна велика кількість води, тому будівельникам може знадобитися більше вантажно-розвантажувального транспорту), порошковий барвник (серед найбільш затребуваних – пігмент на основі цегляної крихти, що надає готовому бетону легкий рожевий відтінок, сучасні варіації смес мають в своєму складі діоксиду металів).

Серед основних властивостей пігменту варто виділити його стійкість до різного роду ушкодження, можливість рівномірного фарбування будь-якого покриття і повну безпеку для здоров’я навколишнього середовища.

Переваги вибору фарбувальних сумішей для бетону:

  • розумна собівартість на ринку;
  • стійкість до опадів і різких температурних перепадів;
  • простота використання – в якості доставки до суміші або замість декоративного покриття;
  • великий вибір пігментів для бетону різних конфігурацій;
  • максимальна безпека пігментів.

Висока барвна здатність пігментів дозволяє продемонструвати можливість реалізації будь-яких складних проектів. Регулювати цей показник дозволить ступінь помелу красою суміші. Дрібні частинки краще проникають в поверхню, надійно фіксуючи вибраний відтінок.