Блакитний колір взагалі дуже популярний в дизайні, але саме для інтер’єру кухні він не дуже поширений у використанні. Це пов’язано з тим, що багато хто не вміє поєднувати блакитний колір з іншими різними відтінками.

Від того що багато боятися застосовувати блакитний колір в інтер’єрі своєї кухні, він не дуже поширений в даній сфері. Це дуже погано, адже саме блакитний колір візуально розширює простір, що для кухні є чимало важливою особливістю. Якщо у вас невелика за розмірами кухня, і ви хочете, що б вона здавалася просторіше, то використовуйте світло блакитний відтінок з білим кольором. Але поєднання таких кольорів може вам здатися занадто холодним, для того що б це уникнути, додайте в ваш інтер’єр теплий бежевий колір, наприклад повісивши штори на ваші вікна.

Для того, що б зробити ваш інтер’єр більш теплим і затишним, до світло-блакитного кольору можна додати і персикові, світло-жовті і навіть кремові відтінки. Розмістіть аксесуари по кухні з такими відтінками, і ваше приміщення заграє у вас на очах. Ви запитаєте, а яку ж меблі підібрати до блакитний кухні? Те на це питання досить легко відповісти, меблі для такого інтер’єру підійде ніжних медових відтінків. Це можуть бути такі породи дерев, як сосна, медова береза, дуб. Не бійтеся, що з блакитним кольором ви не зможете підібрати собі меблі, це не так. Так само з блакитним відтінком добре поєднується сталева техніка.

Якщо ви все ще не змогли зважитися які меблі вам вибрати для вашої кухні, то з блакитним кольором добре поєднуються і таке дерево, як молочний дуб, білий ясен, але це ще не все, так само всі темні відтінки це каштан, морені сорти.

Що стосується статі, то йому підходять все те ж саме, що і для меблів. Пол з золотистим відтінком на тлі блакитний кухні це кращий вибір. Відмінним варіантом буде темна підлога, він виглядатиме дуже ефектно, і він досить практичний. Під темними кольорами розуміються такі кольори, як шоколад, графіт, темно-фіолетовий.

Багато хто віддає перевагу білий підлогу, але це не найправильніше рішення. Перш ніж зважитися на білий підлогу, добре подумайте. Якщо ваші стіни блакитного кольору, а гарнітур білого і ви хочете зробити підлогу теж білого кольору, то краще не варто це все зіллється в одну пляму, найкраще зробити підлогу золотистого кольору. Вид буде зовсім інший. Якщо ви все-таки зважилися зробити вашу кухню в блакитному кольорі, то ретельно продумайте вашу ідею і не поспішайте швидше закінчити ваш ремонт.