Гарні, надійні і довговічні металеві термодвері – це повна гарантія збереження тепла всередині приміщення, незалежно від типу житла (квартира, приватний будинок, котедж і так далі). Більше того, хороша конструкція обов’язково має захист від протягів.

Само собою, сучасна конструкція проектується з міцної сталі, яка відмінно витримає спроби злому або зняття двері з петель, але це все можливо тільки при покупці дійсно якісного виробу від надійного виробника.

Дуже важливо правильно також вибрати і замок, так як саме він забезпечує запор двері, захищаючи приміщення від спроб незаконного проникнення, так що тут помилятися не можна. Слід враховувати, що всі види запорів діляться на 2 великі категорії: сувальдні і циліндрові, причому як перші, так і другі мають свої особливості. Найкраще ставити 2 замку, оскільки це забезпечує кращий захист будь-якого приміщення.

Конструкційні особливості термодверей

Сучасний виріб відрізняється від звичайних дверей наступними властивостями:

1. Повної екологічною безпекою. Справа в тому, що сучасні сталеві моделі мають в якості обробки натуральне дерево – дуб або кедр, які не тільки відмінно протидіють факторів навколишнього середовища, а й є гарними і безпечними. Крім усього іншого термодвері відмінно захищають будинок від холоду.

2. Міцність і стійкість фурнітури до додаткового фізичного впливу. Будь-яка вхідна конструкція завжди піддається дуже сильним навантаженням, причому на ручку і петлі доводиться основне навантаження. З цієї причини всі додаткові елементи двері, включаючи ригелі, ручки і петлі повинні бути виготовлені з матеріалів особливої ​​міцності.

3. Товщина використовуваного утеплювача. Чим краще і якісніше утеплювач, а також чим він ширший, тим кращими характеристиками в плані теплоізоляції володіє двері. На це слід також звертати особливу увагу при виборі відповідної моделі.

4. Тип зовнішньої обробки. Вхідний виріб повинен бути красивим, причому ця краса повинна зберігатися протягом всього експлуатаційного терміну вироби. Для цього використовуються матеріали повинні бути стійкими до впливу низьких температур і ультрафіолету.