Для створення комфортної обстановки в робочому або офісному приміщенні, слід вкрай уважно поставитися до питання вибору дверей. Це дасть можливість переміщатися і працівникам, і відвідувачам з великим комфортом. Маятникові двері в даний час набирають популярність.

Вони знайомі багатьом людям за голлівудськими вестернам, а зараз помітно розширили сферу використання-такі двері можна побачити там, де потрібно забезпечити безперешкодне проникнення великого потоку людей, а це аеропорти, супермаркети, навчальні заклади і будь-які приміщення громадського призначення, наприклад, в сфері охорони здоров’я. Такий тип дверей регламентований масою правил і норм, які зафіксовані на законодавчому рівні. До них пред’являється безліч вимог, в тому числі, по екологічності, естетичності, і на відповідність санітарно-епідеміологічним нормам.

Установка і використання будь-якого типу мятникових дверей виправдані з багатьох точок зору. Виріб має підвищену міцність конструкції, яка відмінно вміє протистояти механічному впливу. Такі двері вкрай рідко виходять з ладу.

Основна відмінність двері маятникого типу від інших міжкімнатних конструкцій в тому, що її полотно при натисканні можна відкрити з будь-якого боку. Весь секрет-у орних петлях, які влаштовані таким чином, що допускають поворот підвішеного щільна в будь-якому напрямку. При використанні навісних конструкцій звичайного типу, такого домогтися неможливо. Для фіксування стулок дверей під кутом в 90 ° полотно двері забезпечено шпінгалети або доводчиками для закріплення в нижній частині конструкції.

Двері досить невибагливі в обслуговуванні, а їх досить низька вартість, робить конструкцію більш доступною.

У ресторанній сфері такі двері використовують як засіб створення і підтримки особливого мікроклімату. Так, наприклад, різні кухонні запахи не проникають в загальний зал закладу, що значно підвищує комфорт перебування відвідувачів.

Двері маятникого типу підійдуть для будь-якого інтер’єру, можливо виготовити їх тих же матеріалів, що і стандартні конструкції: скло, ПВХ, дерево і його аналоги.

Роботу по монтажу такого типу дверей можна довірити тільки тим майстрам, які мають великий професійний досвід, тоді двері будуть служити ефективно протягом усього терміну експлуатації.