Модульні картини – це повноцінне полотно, смислового або абстрактного характеру, що складається з декількох частин, які є продовженням або частиною один одного. Іншими словами ціле полотно поділяють на кілька складових частин – модулів.

Види модульних картин:

  • Диптих – картина, що складається з двох частин.
  • Триптих – з трьох частин.
  • Полиптих – з чотирьох і більше частин.

Такі картини набирають все більшої популярності серед споживачів. Різноманітність кольорів і різноманіття тематик привертають увагу різного контингенту користувачів. Полотна відрізняються своєю колірною гамою, жвавістю, неповторним колоритом і сферами застосування.

Сфера застосування:

  • Інтер’єр приміщення.
  • Рекламні щити і банери.
  • Соціальні інтернет мережі.

Завдяки тому, що складаються картини з кількох частин, кожен сегмент полотна друкується окремо, вони можуть бути дуже великими і створювати ілюзію обсягу або руху.

Збираються воєдино різними способами, це може бути горизонтальна, вертикальна або хаотична збірка.

Частини можуть бути одного або різного розміру, від першого до останнього модуля можна спостерігатися збільшення або зменшення їх розмірів, такий прийом дуже цікавий і незвичайний.

Зібране полотно може нести смислове навантаження або складатися з окремий незалежних картин.

На рекламних щитах, часто створюється ефект збірки або прогрузкі, коли кожен елемент повертається поступово. Відтворити його можна і в побутових умовах, для цього застосовують спеціальне електронне обладнання.

В інтер’єрах приміщень вони можуть служити не тільки елементом декору, але і виконувати функцію фальш-вікна, вид з якого ви вибираєте самі. Можна поселитися в романтичній Франції, загадкових пісках Йорданії, милуватися краєвидами пляжів і багатьом іншим.

Такі модульні картини стануть чудовою прикрасою будь-якого офісу, допоможуть відволіктися від проблем, розслабиться і отримати насолоду від відпочинку.

Дуже прогресивним і дизайнерськи неповторним рішенням може стати певна підсвічування картини з декількох частин, що становлять картини можуть висвітлюватися як єдине полотно або своєрідно, кожен модуль своїми відблисками.

Це дозволяє створити неповторну ілюзію руху, глибину малюнка, обсяг окремих частин або полотна в цілому.

Модульні картини стануть прекрасним рішенням для будь-якої реклами, окрасою вишуканого інтер’єру, чудовим неповторним подарунком на будь-яке торжество.