Натуральна деревина дає стовідсотковий результат при бажанні зробити своє житло екологічно безпечним, естетично привабливим і комфортним.

Оскільки природні матеріали досить дороги, то побудувати собі будинок цілком з натуральної деревини можуть дозволити собі далеко не всі. А ось прикрасити інтер’єр деталями з цілісного масиву дерева цінних порід – це цілком під силу багатьом.

Наприклад, сучасні дерев’яні підвіконня здатні внести в обстановку будинку дивовижну ноту природності, респектабельності та гарного смаку.

І в той же час вартість їх виготовлення і монтажу не ляже непосильним тягарем на сімейний бюджет.

Вирішивши встановити в своїй квартирі дерев’яні підвіконня, слід знайти магазин або фірму, яка продає ці вироби не один рік, є відомим брендом і має багато позитивні відгуки клієнтів.

І все ж потрібно володіти деякими знаннями, які допоможуть далеким від деревообробки людям зорієнтуватися на ринку дерев’яних виробів, щоб не дати себе обдурити, вибрати саме той товар, який найкращим чином впишеться в інтер’єр квартири, буде оптимальним щодо ціни і якості.

Треба сказати, що сучасні технології обробки деревини допомагають отримати чудові за якістю вироби не з масиву, а з клеєного бруса, що значно їх здешевлює, не знижуючи споживчих якостей.

Підвіконня традиційно мають форму прямокутного полотна певної товщини, з ретельно обробленої лицьовою кромкою. За індивідуальним замовленням вони можуть бути виготовлені будь-який інший форми: овальні, із закругленими боковинами і так далі.

Звичайно, ідеальним рішенням буде те, при якому і ваш віконний профіль зі склопакетами, зроблений з натуральної деревини.

Разом з тим вікна з ПВХ також прекрасно поєднуються з дерев’яними підвіконнями, надаючи навіть більше варіантів для колірного рішення: підвіконня можуть бути одного кольору з рамами, а можуть бути навпаки – контрастно темними, що виглядає дуже стильно.

Найдорожчий варіант – дерев’яні підвіконня з масиву деревини, наприклад, дуба, бука, ясена.

Значно дешевше оцінюються вироби, якщо їх основа виконана з менш цінної сосни, а кромки і бічні поверхні облицьовані натуральним шпоном з деревини цінних порід.

Клеєний брус, який використовується в якості основи вироби, володіє прекрасними характеристиками міцності, а красиву фактуру дерева передає шпон.