В даний час двері з шумоізоляцією робляться з різних металів. Дерев’яні двері відходять на другий план, так як матеріал проти шуму вбудовують всередину і зовні дверей, тому дерево мало підходить для такої конструкції.

По суті якщо вибирається дерев’яний варіант, то такими роблять тільки оздоблювальні панелі, а каркас металевий, заповнений звукоізоляційними матеріалами.
Як ізоляторів використовують:

  • Пінополіуретан.
  • Пластмасову крихту.
  • Мінеральну вату.
  • Рідку піну.

В результаті двері отримує не тільки ізоляцію від шуму, але і від втрат тепла в холодний період року.

Перевагами таких дверних полотен будуть:

  • Естетично привабливі, з можливістю оформлення панелей в різних кольорах і стилях.
  • Довговічність.
  • Міцність.
  • Високий ступінь ізоляції від зовнішнього середовища, починаючи від шуму і закінчуючи холодом.

Самі двері виконуються шарами, де каркас може бути заповнений шумоїзоляционнимі матеріалами, а зверху покритий декоративними панелями. Найголовніше вимоги – наповнювач повинен бути закритий з усіх сторін. Навіть якщо він кріпитися поверх полотна, то потрібні додаткові накладки зовні двері.

Для всіх дверей є класи ізоляції від шуму. Для житла підходять третього, вони знижують шум на 32 децибели, що є найбільшим показником.

Монтаж

Двері зі звукоізоляцією, як правило відрізняються від звичайних більшою вагою. Тут і додаткові шари, і матеріал виготовлення вносять свою лепту.

Весь дверний отвір очищають від забруднень і вирівнюють площині.

Вставити коробку з дверима в отвір і зафіксувати клинами, перевіривши стан по вертикалі і горизонталі. Якщо є відхилення підігнати вбиваючи або звільняючи клини.

Після вирівнювання коробки з дверима, перевірити відкриття і закриття дверей і замків. Якщо коробка встановлена ​​правильно, то всі ці дії будуть проходити без зусиль.

На наступному етапі монтажу двері акуратно знімають з петель, щоб не порушити центрування короба, анкерними болтами і дюбелями кріплять косяк до панелей дверного отвору. Перевіряють міцність, і розташування по горизонталі і вертикалі.

Навісити двері, відкрити на 45 градусів, потім на 90 градусів. Двері повинні фіксуватися в такому положенні, полотно не повинно мимоволі відкриватися або закриватися.

Завершальним етапом буде забивання всіх отворів навколо косяка.