В першу чергу не слід купувати дорогі шпалери для всього простору кімнати. Дорогих шпалер буде цілком достатньо для однієї стіни.

Решта поверхні можна пофарбувати кольором або доклеїти простими дешевими шпалерами. Цей дорогий елемент декору зробить на себе акцент і стане привабливим для поглядів.

Різнобарвний або яскравий однотонний диван

Ще один вдалий спосіб для створення дорогого інтер’єру – диван різних кольорів, який виділиться з усього простору залу або вітальні.

Нехай він буде чисто білим, насичено-синім або темно-зеленим. А ще краще буде виглядати поєднання біло-зелених тонів. Така деталь меблів додасть не тільки більш дорого виду вашому залу, а й креативності.

Додавання текстилю

Цей метод можна використовувати навіть на старих пошарпаних кріслах і стільцях зі спинками. Якщо огорнути їх штучним хутром – це буде виглядати розкішно.

На вікна можна повісити важкі оксамитові штори. Ліжко можна прикрасити яскравим пледом. Для доповнення респектабельності атмосфери раскидайте по дивану і крісел подушки, бажано м’які.

Додавання дзеркал

Ще однією можливістю недорого забезпечити інтер’єр солідністю, є додавання дзеркал. Але тут не можна переборщувати. Розташовуйте дзеркала тільки там, де це найбільш доречно.

Інакше це не тільки зіпсує зовнішній вигляд кімнат, але і значно зменшить простір. А воно повинно бути навпаки, розширеним.

Дзеркалам підійде класична або дерев’яна окантовка. Дзеркало перетворює стиль передпокою, ванної кімнати або кухні.

Можна додати металу

Додавання металу зробить інтер’єр більш солідним. Вибрати можна такі метали як мідь, латунь, рожеве золото.

Останній варіант досить хороший. Світильник з латуні, або дверні ручки з цих металів забезпечить інтер’єр дорожнечею.

Позбавлення від зайвого

Нерідко трапляється так, щоб зробити інтер’єр більш дорогим – не обов’язково щось купувати. Можна просто позбутися від непотрібного мотлоху, зробивши його вільніше, і відразу виникне відчуття того, що все, що навколо вас, здається дорожче.

У вітальні і на кухні не повинні бути захаращеними полки – їх краще позбавити від усього зайвого. Підкреслити красу вази або книг можна залишеними навколо них порожніми місцями.

У реалізації способів зробити інтер’єр дорожче – немає нічого складного. Вони прості і якщо втілити їх в життя, то ефект буде очевидний.