З чого почати ремонт квартири? Питання яке першим приходить в голову, людині, яка вже дала сама собі позитивну відповідь на питання “Чи потрібен мені ремонт квартири?”.

Не хочеться говорити, що є люди більш-менш тямущі, але ми сподіваємося, що той, кому це необхідно, зможе знайти в цій статті відповіді на певні питання, що цікавлять його питання. Вам можливо здасться що ремонт квартири необхідно починати з підрахунку його вартості і складання бюджету на його проведення, але немає, перше що необхідно зробити – скласти концепцію дизайну майбутньої житлової площі.

Адже після того як у Вас буде остаточна, затверджена з самим собою ідея оформлення квартири, Ви зможете звернутися до фахівців для грамотного складання кошторису на виконання ремонтних та будівельних робіт в квартирі. В іншому випадку бюджет вийти дуже “гумовим” і буде змінюватися в процесі виконання робіт.

Для складання дизайн-проекту Ви можете піти двома шляхами, зануритися в гору літератури, інформації і прикладів виконання подібної роботи,  ще потрібно володіти хорошим почуттям стилю і вишуканим смаком, або ж звернутися з проханням допомогти до фахівця дизайнерові, який в цій справі відчуває себе як риба у воді.

Якщо Ви вже встигли злякатися щодо того що на спілкування з дизайнером будете змушені витратити багато часу і сил, то будьте спокійні, справжній професіонал своєї справи відніме у Вас кілька разів по 30 хвилин часу і “вуа-ля” дизайн проект за яким можна швидко і якісно виконувати ремонт квартири вже у Вас в руках. Вартість подібних послуг зазвичай коливається в межах 5-15 $/м2.

І ось вже дуже хочеться перейти до самого ремонту, але не поспішайте, спочатку необхідно продумати де Ви можете проживати під час виконання ремонту квартири, тому як вільна від зайвих речей квартира, застава комфортного, своєчасного і якісного виконання своїх обов’язків будівельниками.

Тільки поле того як два попередні етапи пройдені можна переходити до пошуку і вибору підрядної організації, яка і виконає весь комплекс ремонтних робіт і при цьому доставить Вам мінімум турбот і не створить неприємних несподіванок. Асортимент організацій подібного роду сьогодні досить великий і є де розвернутися і з чого, точніше кого, зробити вибір.

Щодо того на що, на нашу думку, слід звернути свою увагу при виборі, так це професіоналізм при спілкуванні, розуміння ваших завдань з півслова і наявність якісно виконаних ремонтів квартир за плечима. Якщо всі три фактори дотримані, то можете бути на 90% впевнені в якісному виконання поставлених завдань, всі ми люди і 10% варто залишити на випадок непередбачених обставин або будь-якого роду ПП.

Наступним етапом буде контроль роботи. Здавалося б, знайшли чудового дизайнера, підібрали відмінну з хорошими рекомендаціями порядною організацію для ремонту квартири, але про такий нюанс як контроль не можна забувати нема на секунду. Не дарма існує приказка в народі: “Хочеш зробити добре – зроби це сам…”, різні технічні та авторські нагляди дуже корисні, але краще, ніж Ви самі Ваших побажань ніхто не знає.

Після того як стіни, підлогу, стелю в Вашій квартирі придбають завершеного вигляду, настає пора підбору меблів і елементів декорування житла. Якщо на етапі створення, розробки дизайн-проекту Ви трохи розщедритися і доплатите дизайнеру, то в вашому проекти будуть присутні зноски з контактами тих магазинів або організацій у яких Ви можна придбати ту чи іншу меблі або ж елемент декору, без якого ремонт квартири не матиме остаточний зовнішній вигляд.

Все це звичайно добре, але всі ми чудово усвідомлюємо в якій країні живемо і яким менталітетом володіємо, тому не важко здогадатися що в рекомендованих дизайнером контактах ціни будуть далеко не найнижчими, а пов’язано це з чим? Відповідь очевидна, з тим що ціна вже містить його власний інтерес. Тому в якості рекомендації хочемо сказати Вам що якщо займати пошуком декору і меблів самостійно, то можна цілком успішно заощадити великі гроші, єдине що для цього буде необхідно так це лише дещиця Вашого особистого часу.

Мабуть, це все, деякі можуть подумати, що все сказане вище – прописні істинні про ремонт квартир та вони вже давно відомі всім, але повторимося, той кому необхідно, зможе знайти шуканий відповідь у цій статті.