Вибір, представлених на ринку міжкімнатних дверей сьогодні досить великий і різноманітний. Тому варто прислухатися до порад професіоналів, які підкажуть, як правильно вибрати дану продукцію. В першу чергу потрібно звернути увагу на матеріал, з якого виготовляються двері.

Різноманітність конструкцій дозволяє придбати найбільш підходяще виріб, яке влаштує за всіма параметрами. Виробляються міжкімнатні двері з дерева, МДФ, ДСП, металу і скла. Масив дерева за міцністю не поступається жодному матеріалу. Тому, якщо вам дуже важливий саме цей параметр, вибирайте масив. Він коштує дорого, але відрізняється високим ступенем надійності.

Є деякі недоліки матеріалу, про які споживач повинен знати заздалегідь. Дерево чутливо до різких змін температурного режиму. Такі двері дуже важкі, потрібно буде встановити додаткові петлі. У виробництві, як правило, використовується горіх, бук і дуб, але виготовлення такої продукції здійснюється на замовлення, тому як готові вироби коштують досить дорого. Продукцію з цінних порід деревини знайти в магазині серед готових дверей практично неможливо. Зате є непогані варіанти з ялини, сосни і модрини.

Двері, виготовлені їх хвойних порід дерева, показують прекрасні експлуатаційні характеристики, практично не схильні до розсипання. Естетичні якості на висоті, такі двері мають високу ступінь звукоізоляції.

Штучні матеріали

Застосування у виробництві штучних матеріалів, дозволило в кілька разів знизити вартість продукції, причому основні споживчі властивості при зберігаються. Для внутрішнього наповнення використовують, МДФ, ДСП, соснові бруски або пористий картон. Продаються пустотілі двері вони найдешевші, але і якість у них сумнівне.

Незалежно від того, чим наповнене виріб, ялинові бруски завжди розподіляються по контуру каркаса, вони потрібні для додання жорсткості. Для покриття підстави останнім часом став часто використовуватися натуральний шпон. Він не реагує на помірні фізичні впливу, показує прекрасні естетичні та експлуатаційні характеристики.