Ремонт в квартирі – це складне завдання, яке часто ставить в ступор її власників. Сьогодні існує безліч способів вирішити цю проблему з оптимальним вкладенням часу і грошових коштів.

Оптимальним варіантом буде комплексний ремонт, який надають спеціальні будівельні фірми.

Починаємо ремонт

Квартири-студії відрізняються мінімалізмом, а також поєднують в собі кухню і вітальню. Все частіше подібний стиль зустрічається в однокімнатному житло, де потрібно отримати максимальний функціонал при мінімальній площі. Ремонт цього приміщення починається з виконання таких операцій:

  • Демонтаж старих покриттів. Якщо квартира житлова, тоді потрібно зняти старі шпалери, ламінат та інші матеріали.
  • Заміна електрики. Якщо проводка стара, її потрібно повністю замінити на нову. Робити це потрібно з урахуванням всіх технічних параметрів майбутньої побутової техніки.
  • Вирівнювання поверхонь. Це потрібно, якщо стіни або стелю нерівні. Тому всі вони підганяються під стандартні геометричні параметри, що потім значно спростити обробку стін.

Декорування квартири

Цей процес передбачає створення комфортних умов всередині приміщення. Він складається з декількох кроків:

  • Оздоблення стін, стелі та підлоги. Тут важливо підібрати не тільки красиві, але і якісні матеріали, які прослужать довгий час. Для квартири студії прекрасно підійде, як фарбування стін, так і покриття їх шпалерами. Тут важливо поєднувати кілька типів матеріалів, які дозволять візуально розділити кімнату на зони.
  • Комплектація меблями. Цей крок є одним з найбільш важливих, так як саме ці елементи створюють комфорт і практичність. При виборі шаф, тумбочок і інших атрибутів важливо враховувати їх розмір і функціональність. Намагайтеся використовувати тільки мінімальна кількість меблів, яка не буде захаращувати приміщення. Сьогодні на ринку представлено безліч трансформерів від ліжок, до кухонних гарнітурів. З їх допомогою можна значно зменшити кількість простору, яке буде займати меблі.

Ремонтні роботи в квартирі-студії це творчий підхід, який передбачає аналіз ваших потреб і можливостей. Тому, перед тим, як починати цю процедуру, краще скласти детальний план за допомогою досвідченого дизайнера.