Сучасний ринок інтер’єрної продукції пропонує широкий асортимент міжкімнатних дверей.

Вони відрізняються конструкційними особливостями, габаритами, естетичними рішеннями, матеріалами виготовлення. Лідируючі позиції в останні роки займають вироби з МДФ. Вони поєднують в собі оптимальне співвідношення ціни і якості, володіють унікальними експлуатаційними властивостями, відмінно підходять для вирішення різних завдань. У чому ж полягають переваги і особливості сучасних міжкімнатних дверей з МДФ? Які моделі пропонуються провідними виробниками?

Основними перевагами представлених виробів є наступні фактори:

  • високий рівень екологічної безпеки;
  • чудові показники звукоізоляції і теплоізоляції;
  • хороша міцність і зносостійкість;
  • великий вибір дизайнерських і колірних рішень;
  • стійкість до негативного впливу ультрафіолету, вологи та інших аспектів;
  • невелика вага, що сприяє простоті установки;
  • невисока вартість в порівнянні з аналогами з натурального масиву.

Різновиди міжкімнатних дверей з МДФ

Найбільш якісними вважаються міжкімнатні двері з МДФ з ламінованим покриттям. Вони представлені на ринку у великій кількості відтінків. Це дозволяє підібрати варіант, що ідеально відповідає особливостям певного інтер’єру. Особливістю ламінованої продукції є стійкість до впливу вологи. Такі вироби не деформуються при частих температурних перепадах, що дозволяє використовувати їх для облаштування дверних прорізів у ванних кімнатах, санвузлах і на кухнях.

Ще один популярний тип дверей з МДФ – моделі, покриті шпоном. Полотна виробляються з дешевого, але міцної основи. Зовнішні поверхні обробляються тонким шпоном, отриманим з цінних порід деревини. Завдяки цьому конструкції набувають чудовий зовнішній вигляд, а їх вартість залишається максимально доступною. Шпон також має безліч відтінків і текстур. Він гарантує тривалий термін експлуатації. Але монтувати такі двері в ванній не рекомендується, так як рівень вологостійкості тут нижче.

Незалежно від матеріалу виготовлення дверних блоків, фахівці рекомендують підбирати вироби під колір меблів, підлоги чи інших предметів інтер’єру. Це дозволить досягти максимальної гармонійності житлового приміщення.