Коли у ванній кімнаті невелика кількість квадратних метрів, необхідно особливо уважно підходити до вибору меблів. Заощадити місце допоможе тумба з раковиною, яка відрізняється компактністю, і виконує відразу кілька призначень.

На обмеженій площі необхідно по максиму використовувати кожен куточок. Допоможе в цьому багатофункціональна меблі. Сучасні мойдодири привертають покупців тим, що відмінно справляються відразу з декількома завданнями.

По-перше, на них розташовується умивальник – незамінна сантехніка у ванній. По-друге, установка такої конструкції дозволить легко вирішити питання зі зберіганням речей, оскільки в тумбі для цього передбачається наявність різних відділень.

Таким чином, мойдодир, зайнявши трохи місця в кімнаті, дозволить вирішити відразу кілька важливих питань, включаючи установку раковини, зберігання речей, а також стане чудовим декоративною прикрасою для всього інтер’єру за рахунок свого чудового зовнішнього вигляду, сучасного дизайну.

Плануючи інтер’єр з такими меблями, слід підібрати модель, яка підходить габаритними розмірами. Для цього спочатку рекомендується визначитися, де саме конструкція буде розташовуватися, а також продумати розстановку інших предметів інтер’єру. Важливо зробити точні виміри, які і допоможуть визначити оптимальні розміри для тумби з раковиною.

У магазині сантехніки для невеликих кімнат пропонується чимало чудових моделей. До них відносяться мойдодири, ширина тумби в яких становить 50 см, 55 см і 60 см. Такі розміри роблять всю конструкцію дуже компактною. В результаті для її розміщення в кімнаті не буде потрібно багато місця.

Визначаючись з вибором, врахувати слід особливо внутрішнього наповнення тумби. Зокрема це стосується виду і кількості відділень, призначених для зберігання речей. Значення має і форма раковини, її розміри, які повинні сприяти максимальному комфорту при безпосередньому її використанні.

Корисними рекомендаціями по вибору оформлення меблів для невеликої кімнати стане покупка моделей білого кольору з глянцевими поверхнями. Такі особливості дизайну візуально розширюють простір, не перевантажуючи інтер’єр.