Унітаз є зручною технологічною конструкцією, яка присутня практично в кожному будинку сучасної людини. Вибір цього елемента ускладнюється наявністю великого асортименту товарів на ринку.

Тому щоб купити унітаз, необхідно орієнтуватися, на які критерії слід звертати увагу в першу чергу.

Три важливі чинники

При виборі даного сантехнічного елементу необхідно приділити увагу наявності хорошого змиву, швидкої наповнюваності бачка, а також безшумному набору води. Щоб визначити перший показник, слід звернути увагу на гладкість глазурі. Цей показник дозволить переконатися в тому, що в ній не буде накопичуватися бруд.

На те, наскільки швидко і безшумно наповнюється бачок, впливає виключно якість запірної арматури. Принцип дії цих елементів практично у всіх сучасних моделях однаковий.

Віддавайте перевагу тільки перевіреним маркам і виробникам. Перед покупкою зайдіть на форуми, де люди діляться враженнями від використання виробів конкретних брендів. Це допоможе зробити правильний вибір.

Крім згаданих трьох чинників, не меншу увагу слід приділити формі чаші. Вона може бути з ухилом, поличкою або лійкоподібної. Другий варіант є традиційно радянським. Перевага таких моделей полягає в тому, що якщо ви упустите щось в унітаз, то напевно зможете швидко дістати цей предмет. Але сучасні європейські виробники вважають такі моделі негігієнічно, тому найчастіше випускають вироби з воронкоподібними чашами.